Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl
 

Best Deal 2011

- - - - -
  • Please log in to reply
372 replies to this topic

#1
Alin4tuning

Alin4tuning

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 23.02.2009
Am creat acest topic pentru a discuta despre ce bestdealuri vor fi la Orange in acest an!

Primu BD de pe acest an a intrat astazi. Insa  pe orange.ro nu scrie nimic. Are cineva idee ce telefon este la BD?

#2
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005
BD-ul se schimba la 01 Februarie.

#3
Alin4tuning

Alin4tuning

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 23.02.2009

View Postmedley, on 15th January 2011, 13:47, said:

BD-ul se schimba la 01 Februarie.

Eu stiam ca se schimba pe data de 15! Cel putin in ultimele 2 luni asa s-a schimbat...

#4
gabimok

gabimok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 18.12.2006
Am facut prelungire contract pe 24 luni,si am luat dinOrange shop un Sony Ericsson Elm,nu trebuia sa imi dea si boxe cadou?
Vanzatoarea a zis ca e numai la achizitiile online,insa pe site nu scrie decat la prelungire contract pe 24 luni?Care e realitatea?

#5
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005
Se schimba in 1, vezi pliantul dintr-un magazin sau bannerele tot de acolo ca scrie jos : oferta valabila pana la data de 31.01

Da, boxele vin doar la achizitia de pe online.

#6
sherban3171

sherban3171

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 08.06.2007

View Postgabimok, on 15th January 2011, 16:33, said:

Am facut prelungire contract pe 24 luni,si am luat dinOrange shop un Sony Ericsson Elm,nu trebuia sa imi dea si boxe cadou?
Vanzatoarea a zis ca e numai la achizitiile online,insa pe site nu scrie decat la prelungire contract pe 24 luni?Care e realitatea?
Si eu am patit la fel.Am vb cu ei la 202 si mi-au spus ce sa fac...Da un mail la [email protected] prin care vrei anulare comanda pt prel ab pe nr.... si in 24 de ore poti face din nou comanda, daca curierul a venit, refuzi comanda si faci la fel ca mai sus.

#7
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005
Nu cred ca are ce mail sa dea, eu am inteles din nedumerirea lui gabimok faptul ca el a cumparat telefonul direct din shop. Ceea ce spui era posibil daca l-ar fi comandat online cu ridicare din shop si nu primea castile sau daca venea prin curier fara casti. In situatia de fata, cumparat direct din shop, nu au cei de la magazinul online ce sa anuleze, nu e vanzarea lor.

Edited by medley, 16 January 2011 - 02:48.


#8
Alin4tuning

Alin4tuning

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 23.02.2009
Suntem in 18 si totusi nimeni nu stie ce va aparea la BD? :thumbdown:

#9
george169

george169

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 09.10.2010

View PostAlin4tuning, on 18th January 2011, 10:31, said:

Suntem in 18 si totusi nimeni nu stie ce va aparea la BD? :thumbdown:

Voi mai astepti cu sufletu la gura BD-ul ?!
Daca nici de sarbatori nu au bagat ceva serios.. i drept ca Elmu' nu-i asa rau, a fost si la super preturi(30 euro chiar).. da' sa fim seriosi, puteau baga ceva mai klumea.
Pacat ca nu profita de chestia asta mai mult.

#10
Remusik82

Remusik82

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 292
  • Înscris: 20.10.2005
Vor fi doua telefoane Best Deal : Nokia X3 Touch & Type(de la 69 EUR) si Samsung Wave 525 (de la 49 EUR).

#11
koss_x_treeme

koss_x_treeme

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 776
  • Înscris: 01.10.2007
Dacă vor fi astea... ecler..

#12
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010

View PostRemusik82, on 25th January 2011, 14:59, said:

Vor fi doua telefoane Best Deal : Nokia X3 Touch & Type(de la 69 EUR) si Samsung Wave 525 (de la 49 EUR).
Care e Samsung Wave 525? Sigura exista modelul asta?? Si dati detalii mai multe. Asa poa' sa fie si la 1 leu daca abonamentul e pe doi ani si valoarea lui depaseste 100 euro!

#13
ady4x4

ady4x4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,167
  • Înscris: 30.01.2009
eu cred ca sunt destul de bune ambele telefoane,cine asteapta iphone - galaxy s - n8 nu o sa vada. Sunt sigur ca o sa faca vanzari bune si acest best deal o sa fie un succes.
      
        Da Samsung wave 525 exista ,se mai numea S5250 wave2  specificatii aici http://www.gsmland.r...250_wave_2-2904

Edited by ady4x4, 26 January 2011 - 09:52.


#14
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,893
  • Înscris: 25.01.2007
Nu o sa fie un succes din cauza SO propriu BADA si a lipsei de aplicatii pentru el.

#15
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Eu mă gândeam că SE X8 o să fie... și așă văd că și l-au luat o grămadă.

#16
sicko

sicko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 616
  • Înscris: 01.11.2004
Nasol daca vor fi astea doua. In 2011 vrei sa vinzi masiv telefoane fara Android? Interesant.

#17
crustaceu

crustaceu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 18.03.2008

View Postsicko, on 26th January 2011, 10:42, said:

Nasol daca vor fi astea doua. In 2011 vrei sa vinzi masiv telefoane fara Android? Interesant.
nu cred ca Android face piata.
inca piata de smartphone-uri in Romania este una mica, dar in crestere ...

Bada este dragut, pacat ca nu prea exista multe aplicatii, in rest ... se misca mai bine decat Android pe hardware similar

#18
ady4x4

ady4x4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,167
  • Înscris: 30.01.2009
In privinta aplicatiilor sa zicem ca aveti dreptate dar ganditi-va, spune-ti sincer cate aplicatii folositi si pe android ,folositi cumva toate sutele de mii sau milioanele de aplicatii cate exista?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate