Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect
 touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...
 Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO
 Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......
 

Cross-country, biatlon

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009
Salut,

vad ca de un an si ceva nu mai posteaza nici un iubitor de schi fond/biatlon.
Eu vreau sa ma apuc iarna asta de schi fond, am contactat un instructor austriac, asa ca in februarie sunt acolo si ii dau bataie. Tipul mi-a sugerat sa incep cu clasic, abia apoi sa trec la skating. Pare logic.
Echipamentul urmeaza sa-l inchiriez in prima faza, urmand ca tot la sugestia instructorului sa-l achizitionez ulterior.
Am vazut clapari si pt clasic si pt skating, o sa vad la fata locului ce-mi recomanda si ei.
Preturi pt lectii am gasit in mai multe variante. Doua zile consecutive, 5 ore pe zi, 60 euro tot cursul, sau lectii private (face doar cu tine) 40 euro/2h.

Va salut.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate