Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...
 Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche
 recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 

DIGI.MOBIL - probleme cu serviciile și echipamentele

* * * * - 5 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
7852 răspunsuri în acest subiect

#7849
bluelaser

bluelaser

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 749
  • Înscris: 02.03.2006
E foarte trist ca Digi te tine cu forta in retea, fara sa ai o alternativa... Mai dai si 5 lei in plus pentru fiecare eSim.

Probabil licenta, +sistemul & infrastructura pentru eSim costa si pentru Digi niste i€puroi.

#7850
NikoroB

NikoroB

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.566
  • Înscris: 26.05.2022

View Postlex2010, on 04 martie 2024 - 22:13, said:

Motiv pentru care nu ma mira ca te costa 5 lei doar ca sa-ti genereze un nou QR aferent eSim-ului. Costuri 0 pentru ei.
Total gresit! Nu tot ce e electronic e gratis!

Editat de NikoroB, 04 martie 2024 - 23:10.


#7851
Redzutzuu

Redzutzuu

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 341
  • Înscris: 11.03.2017
Aveti si voi probleme cu notificările intarziate pe Digi? Eu primesc toate notificarile dupa vreo 10 minute, toate in același timp. Am incercat sa schimb si sim-urile între ele, am pus si in alt telefon si e exact la fel. Problema asta o intalnesc peste tot unde merg, Roman sau Iasi si localitățile dintre ele. Terminal: Galaxy A54 5G.

#7852
Hansolo

Hansolo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.496
  • Înscris: 17.09.2007
Am unele probleme si nu stiu daca e din retea sau telefonul Motorola Edge 30.
Cand folosesc telefonul pe navigatie fie ca Android Auto fie direct pe Waze se intampla sa pierd semnalul GSM si telefonul sa nu se reconecteze decat dupa ce trec/ies in modul avion. E destul de naspa sa butonez la volan, pe celalalt telefon (Iphone SE 2020 + Vodafone) nu am patit asta.
Aveti idee de la ce poate fi?

#7853
raducanu969

raducanu969

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.442
  • Înscris: 30.06.2023
pt Hansolo - Eu am avut pentru doar cateva ore un Motorola 40 EDGE NEO ( cel cu verde ) si la fel, am avut probleme atat cu semnalul cat si cu GPS-ul ( l-am testat si ulterior l-am returnat ). Eu tind sa cred ca Motorola are probleme in general, eu acum am un Oppo Reno 10 5G si sincer, Nu am nici cea mai mica problema, fiumeo are iphone 15 Pro si nu are nici o problema, sotia iPhone 12 si la fel, nici o problema. Incearca cu alt telefon si SIM-ul DIGI, sigur e de la Telefon.










Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate