Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...
 trebuie sa depun declaratie unica...

Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...
 

help alegere monitor !

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
21 răspunsuri în acest subiect

#19
PNL|BOSS|ALEXANDER

PNL|BOSS|ALEXANDER

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 227
  • Înscris: 03.09.2006
19" as dorii plz de gaming

#20
davides

davides

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 1.461
  • Înscris: 02.10.2007

View Postx_the_z24, on May 11 2009, 20:32, said:

Cred ca are atata pretu' doar pentru ca are boxe integrate si USB. Nu-mi place cum arata, contrast are doar 2 000:1, rezolutie 1680x1050... cu 9 mil maxim iei un LG FULL HD cu contrast 20 000:1, hdmi, 1920x1080 . Boxe nu cred ca foloseste cineva la monitor..... mai ales pentru gaming :D .


Just my opinion.


uita`te un pic la standarde si mai vorbim apoi ... cred ca nu l-ai vazut in realitate ... barem da pe google dupa niste review-uri ...

#21
Oseltamvir75

Oseltamvir75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 109
  • Înscris: 27.11.2007
@davides   monitorul pe care l-ai recomandat este mult prea scump pentru ce stie sa faca , la 18,5 mil cu panou TN si e si Asus , contrast modest , tehnologia Spendid de la Asus e o porcarie si distorsioneaza culorile . Porturi usb , boxe si alte briz briz-uri , cu un panou totusi  TN la 18,5 mil e jalnic , plus unghiuri de vizibilitate proaste .
PNL|BOSS|ALEXANDER Parerea mea  la 19'' ai Samsung 961BF , Samsung 971P( cel mai bun , panel PVA )  , mai e si un LG bunicel si bineinteles EIZO ...

#22
davides

davides

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 1.461
  • Înscris: 02.10.2007

View PostOseltamvir75, on May 18 2009, 20:57, said:

@davides   monitorul pe care l-ai recomandat este mult prea scump pentru ce stie sa faca , la 18,5 mil cu panou TN si e si Asus , contrast modest , tehnologia Spendid de la Asus e o porcarie si distorsioneaza culorile . Porturi usb , boxe si alte briz briz-uri , cu un panou totusi  TN la 18,5 mil e jalnic , plus unghiuri de vizibilitate proaste .
PNL|BOSS|ALEXANDER Parerea mea  la 19'' ai Samsung 961BF , Samsung 971P( cel mai bun , panel PVA )  , mai e si un LG bunicel si bineinteles EIZO ...


vezi tu vreun buget postat de userul care a deschis topicul ? ... a zis omul gaming si m-am gandit ca poate are un avion acasa si ii trebuie un monitor pe masura ... n-am zis ca modelele postate de tine nu sunt ok dar daca nu e hotarat pe ce anume sa mearga de ce sa nu vada si un Asus Gaming ? ;)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate