Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

help alegere monitor !

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
PNL|BOSS|ALEXANDER

PNL|BOSS|ALEXANDER

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 03.09.2006
19" as dorii plz de gaming

#20
davides

davides

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 02.10.2007

View Postx_the_z24, on May 11 2009, 20:32, said:

Cred ca are atata pretu' doar pentru ca are boxe integrate si USB. Nu-mi place cum arata, contrast are doar 2 000:1, rezolutie 1680x1050... cu 9 mil maxim iei un LG FULL HD cu contrast 20 000:1, hdmi, 1920x1080 . Boxe nu cred ca foloseste cineva la monitor..... mai ales pentru gaming :D .


Just my opinion.


uita`te un pic la standarde si mai vorbim apoi ... cred ca nu l-ai vazut in realitate ... barem da pe google dupa niste review-uri ...

#21
Oseltamvir75

Oseltamvir75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 27.11.2007
@davides   monitorul pe care l-ai recomandat este mult prea scump pentru ce stie sa faca , la 18,5 mil cu panou TN si e si Asus , contrast modest , tehnologia Spendid de la Asus e o porcarie si distorsioneaza culorile . Porturi usb , boxe si alte briz briz-uri , cu un panou totusi  TN la 18,5 mil e jalnic , plus unghiuri de vizibilitate proaste .
PNL|BOSS|ALEXANDER Parerea mea  la 19'' ai Samsung 961BF , Samsung 971P( cel mai bun , panel PVA )  , mai e si un LG bunicel si bineinteles EIZO ...

#22
davides

davides

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 02.10.2007

View PostOseltamvir75, on May 18 2009, 20:57, said:

@davides   monitorul pe care l-ai recomandat este mult prea scump pentru ce stie sa faca , la 18,5 mil cu panou TN si e si Asus , contrast modest , tehnologia Spendid de la Asus e o porcarie si distorsioneaza culorile . Porturi usb , boxe si alte briz briz-uri , cu un panou totusi  TN la 18,5 mil e jalnic , plus unghiuri de vizibilitate proaste .
PNL|BOSS|ALEXANDER Parerea mea  la 19'' ai Samsung 961BF , Samsung 971P( cel mai bun , panel PVA )  , mai e si un LG bunicel si bineinteles EIZO ...


vezi tu vreun buget postat de userul care a deschis topicul ? ... a zis omul gaming si m-am gandit ca poate are un avion acasa si ii trebuie un monitor pe masura ... n-am zis ca modelele postate de tine nu sunt ok dar daca nu e hotarat pe ce anume sa mearga de ce sa nu vada si un Asus Gaming ? ;)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate