Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 Megalopolis (2024)

Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.

Balans la ridicare picior dupa ac...
 Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 

Credit bancar

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
hi_fi

hi_fi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 34
  • Înscris: 14.12.2004
Salut. A luat cineva credit de nevoi personale de la Volksbank? Voiam sa stiu daca au ceva vreun comision ascuns sau daca sunt seriosi...Sau ce banca imi recomandati pentru un credit de nevoi personale??

#2
Swap

Swap

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 529
  • Înscris: 28.07.2003

hi_fi, on Dec 17 2004, 09:28, said:

Salut. A luat cineva credit de nevoi personale de la Volksbank? Voiam sa stiu daca au ceva vreun comision ascuns sau daca sunt seriosi...Sau ce banca imi recomandati pentru un credit de nevoi personale??

<{POST_SNAPBACK}>

Nu stiu cum este Volksbank si nu stiu ce alte banci sa iti recomand. In schimb NU iti recomand sa apelezi la CEC: ca sa iei un credit de x miloane, trebuie sa faci creditul initial de x + y milioane, ca sa iti ramana in mana x milioane. Deci tu faci un credit cu mult mai mare decat cel care iti trebuie tie, ca sa platesti comisionul (acele y milioane)! partea cea mai "simpatica" este urmatoarea: tu platesti dobanda la acele y milioane ... cum ar veni le platesti dobanda la comision!!!
Sper ca nu peste tot este asa!

#3
lostu

lostu

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 691
  • Înscris: 14.05.2003
Pt. creditul pe care il vrei tu iti recomand BCR. Sunt serios, cel putin la mine in oras.

#4
pirannia

pirannia

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 437
  • Înscris: 25.07.2003
la vb comisionul e la vedere, 9%  :cursing:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate