Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 

e-Bill

- - - - -
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#91
zoridezi

zoridezi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 29.08.2009

 wfnse, on 5th September 2009, 00:57, said:

Incearca in noul webcare. Nu mai trebuie sa faci cerere pentru activare ebill.
Webcare are EBill integrat. http://webcare.cosmote.ro

arata neasteptat de bine! :rolleyes:

#92
ancapo12

ancapo12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 06.08.2009
Help

1. Mi-am activat serviciul webcare pe 6.09.09, am primit un *cod prin SMS si impreuna cu numele de utilizator creat m-am logat, apoi am introdus ultimele 6 cifre din CNP dupa emiterea facturii, si m-a redirectionat catre https://ebill.cosmot.../errorLogin.jsp unde mi se cere user si parola; pentru ca au trecut cele 3 zile de la emiterea facturii am tot sunat si i-am intrebat de ce n-am primit user ul si parola pe email si m-au tot sfatuit sa incerc sa ma loghez cu *acelasi user dar la parola sa introduc: 1. ult 6 cifre CNP, aceeasi parola webcare (pe care am schimbat-o ulterior logarii primare :coolspeak: ) sau *acest cod.  daca tot nu merge sa revin cu 1 telefon la SRC ca sa-mi trimita ei detaliile pe email;

2. pe site scrie ca voi primi facturile emise ULTERIOR emiterii facturii dupa activare webcare (pe care am schimbat-o ulterior logarii primare), dar acest serviciu nu ma intereseaza caci luna aceasta imi expira abonamentul si ul agent SRC m-a asigurat ca le primesc pe ultimele 12 luni.


La voi cu s-a procedat? Merci

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate