Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

schema diagnoza matiz euro3

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
rudolf992

rudolf992

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 962
  • Înscris: 12.07.2007
Va rog ajutati-ma am un matiz euro 3 si as vrea sa-l conectez cu un laptop sau cu un pc(prin portul serial) sa vad cam cum stau lucrurile, am uitat si pe forum dar n-am gasit nimic sigur.Daca stiu bine matiz euro 3 este pe obdII si am mai citit ca exista mai multe tipuri de obd 2 nu?.
Ceva schema si un program diagnoza pentru win xp unde as putea gasi?(as prefera scheme pe care le-ati incercat voi ca sa merg pe sigur)

Multumesc mult ajutorul!

Editat de rudolf992, 20 iunie 2008 - 21:49.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate