Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect
 touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...
 Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO
 Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......
 

Setare Prog Dvb Common

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Marschalko

Marschalko

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 08.05.2004
[FONT=Courier] Nu va suparati, am cautat tot forumul dar n-am gasit raspuns pt. problema mea. Folosesc Prog DVB cu o placa skystar2 pe pci. Nu de mult Rz si alti oameni foarte amabili m-au ajutat in configurarea acestora.
  La Prog DVB in setting/common interface sunt acele doua campuri goale (la mine). Dupa mine ar trebui sa fie acolo ceva, nu stiu poate gresesc, in schimb degeaba dau click pe orice ca nu face nimic. Am si atasat o poza sa va fie mai clara interbarea. Trebuie sa fie acolo ceva selectat sau asa e bine cum e acolo?Attached File  Common.JPG   29.45K   150 downloads

#2
worm

worm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,806
  • Înscris: 21.06.2002
nu trebe sa fie nimic acolo decat daca detii o interfata pentru carduri conectata pe serial

#3
onyx

onyx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 929
  • Înscris: 12.10.2002

Marschalko, on Sep 21 2004, 16:41, said:

[FONT=Courier] Nu va suparati, am cautat tot forumul dar n-am gasit raspuns pt. problema mea. Folosesc Prog DVB cu o placa skystar2 pe pci. Nu de mult Rz si alti oameni foarte amabili m-au ajutat in configurarea acestora.
  La Prog DVB in setting/common interface sunt acele doua campuri goale (la mine). Dupa mine ar trebui sa fie acolo ceva, nu stiu poate gresesc, in schimb degeaba dau click pe orice ca nu face nimic. Am si atasat o poza sa va fie mai clara interbarea. Trebuie sa fie acolo ceva selectat sau asa e bine cum e acolo?Attachment attachment

<{POST_SNAPBACK}>


nu trebuie sa ai nimic acolo

#4
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,175
  • Înscris: 05.05.2003
Pai scrie clar... CAM nu este prezent.
Daca ai fi avut o placa DVB cu Common Interface, atunci sigur ar fi functionat si aceasta optiune.
Deci e vorba de CAM/CARD reale... nu softuri.

#5
Marschalko

Marschalko

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 08.05.2004
Asa da, nu stiam exact ce inseamna CAM. M-ati lamurit :) mersi.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate