Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche
 recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 datasheet crawling

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 

DSC-P10 ajutor,no flash

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
eugeno

eugeno

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 159
  • Înscris: 28.04.2002
Am o camera foto Sony, modelul din titlu si de catva timp nu mai imi functioneaza blitzul. A inceput sa faca treptat din ce in ce mai putin (blitul) si acum nu mai face deloc. Nu ma pricep , blitul se consuma in timp sau s-a stricat ?

#2
A|ex

A|ex

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 748
  • Înscris: 24.06.2003
pai inseamna ca s-o fi stricat si tre' sa mergi in service.

#3
inginerum

inginerum

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 784
  • Înscris: 18.06.2003
ori e dus tubul care face descarcarea ..(lampa) pentru ca are un numar finit de descarcari ori partea de convertor care urca tensiunea pe la 300 V si partea de Higv Voltage pentru initierea descarcarii.
cel mai probabil este dusa lampa.

#4
Han Solo

Han Solo

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 108
  • Înscris: 27.04.2005
Eugeno, ai cumva din greseala si vreo versiune electronica a manualului de utilizare in romana?
As aprecia (si banuiesc ca nu numai eu) daca l-ai pune pe undeva pe net sau l-ai trimite pe e-mail.
Eu am o camera P10 si n-am manual la ea.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate