Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...
 Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 

Am nevoie de un sfat

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Bad&Free

Bad&Free

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.07.2007
Salutare

Mi-am cumparat un apartament cu 2 camera in Bucuresti si vreau sa il amenajez, sa il mobilez si apoi sa ma mut in el. As vrea sa fie totul pe sufletul meu si sa am mobilier modern si de calitate buna(daca se poate si la un pret bun).
Imi puteti recomanda de unde sa imi iau mobilier si daca pot lucra cu aceeasi echipa si pentru amenajari?

Va multumesc

#2
Vik2007

Vik2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.07.2007
Iti recomand sa lucrezi cu aceeasi echipa si pentru amenajari si pentru mobilier.
Eu am lucrat cu o echipa de la magazinul spam.spam.ro si am fost multumit. Eu am am o garsoniera si am fost multumit si am iesit la bani super bine.
uite iti las si link-ul pentru a lua contact cu ei daca ai nevoie, sper sa nu il stearga moderatorul:  http://mobilapentrutine.ro

mult succes

#3
ciocris

ciocris

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 20.07.2007

View PostBad&Free, on Jul 24 2007, 13:08, said:

Salutare

Mi-am cumparat un apartament cu 2 camera in Bucuresti si vreau sa il amenajez, sa il mobilez si apoi sa ma mut in el. As vrea sa fie totul pe sufletul meu si sa am mobilier modern si de calitate buna(daca se poate si la un pret bun).
Imi puteti recomanda de unde sa imi iau mobilier si daca pot lucra cu aceeasi echipa si pentru amenajari?

Va multumesc
Depozitul de mobila de linga Home Design Mall

#4
Sheilla

Sheilla

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 20.02.2006
depozitele din ghencea tamilia, elite si danielly ray  sau cum s;o scrie ...acesta din urma are mobila mai calitativa la preturi ok

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate