Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...
 

pentru pozele facute de noi - care e cea mai buna imprimanta???

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
fifina

fifina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 87
  • Înscris: 29.03.2004
fiecare din noi , in ultimul timp are pe calc poze in format digital . unii se duc cu ele la centre specializate sa le scoata pe hartie , altii se chinuie acasa . pentru cei care se chinuie ce imprimanta foto ar fi cea mai buna ? ce marca ?
eu personal am folosit pana zilele trecute (caci l-am dat pe un aparat foto) un multifunctional hp 2210 . pozele ieseau super dar aveau insa si probleme . imprimanta avea bordeless printing , dar nu era chiar bordeless . pe trei laturi printarea fara margini nu era problema , dar pe cea de-a 4 , trebuia sa fie distanta de un cm fata de margine , asta pentru ca mecanismul de prindere nu putea sa mai tina poza ca sa fie printata pana la capat . a 2-a problema majora a fost faptul ca prindea hartiile stramb sau mai bine zis o stramba cand o apuca si imaginea iesea pe hartie un pic curmezis . in rest calitatea fotografica de pe poza era super , chiar daca nu aveam pus la el si cartus foto .
cine mai poseda imprimante foto si le foloseste in scopul mentionat mai sus este rugat sa posedeze si sa spuna o parere ca si eu in viitorul apropiat trebuie sa iau una. daca cineva a reusit sa elimine una sau mai multe probleme enuntate mai sus la fel , este rugat sa posteze .
toate cele bune!

#2
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.416
  • Înscris: 07.05.2003
Eu am luat recent un Canon I560, dupa cum bine stii :drac:, si am fost super multumit la capitolul performanta foto, si nu numai! Pana acum nota 10 la tot!

#3
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.723
  • Înscris: 18.07.2003
eu iti recomand pe aia de la photo lab in oras. daca e fuji e cel mai bine.. kodak ar fi pe locu 2-3

#4
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 8.563
  • Înscris: 09.12.2001
canon i9100 e f buna... din experienta personala, referitor la printare photo.

hârtia insa conteaza mai mult la capitolul asta deja.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate