Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

Probleme scriere CD sau DVD

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
noiembriesm

noiembriesm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 09.04.2007
Va rog sa aveti amabilitatea sa ma clarificati intr-o anumita privinta:
Am un dvd player Toshiba model SD-250ESE si nu inteleg de ce cand scriu un disc cu muzica mp3, muzica fiind pusa in diferite directoare aparatul nu imi arata o imagine cu arborele discului, pur si simpla reda prima melodie intalnita. Am scris mai demult un disc pe care aveam un film si subtitrarea acestuia si am vazut continutul discului sub forma de arbore. Din pacate nu mai am acel disc si nici nu stiu in ce format era acel film. Un alt aspect intalnit cand am incercat sa scriu un film fie pe cd, fie pe dvd este legat de faptul ca aparatul nu prezinta subtitrarea, desi discul are fisierul cu filmul respectiv si fisierul cu subtitrarea, nomele acestora fiind identic, identic din toate punctele de vedere. Formatul fisierului video este avi, iar fisierul cu subtitrarea are extensia sub.
Astfel, va rog sa va exprimati parerile voastr cu privire la aceasta situatie si eventual cu cateva sfaturi.
Cu respect,
Marian

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate