Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...
 Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 

intrebari refill

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
bfgoaica

bfgoaica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 28.12.2006
am si eu o c3180 cu cartusele  ei originale... pe ala  negru l`am incarcat  cu seringa dar mi`arata gol... de tras trage bine dar nu cumva suge cerneala din ala tri-color si o face neagra(sau aproape) pt k am vazut k mi`a scazut nivelul la cel color cand trageam ceva negru...
vreau sa stiu si eu cum se face resert la cartusul 336/338 ?
si ce capacitate are 336 ?  5 ml sau il incarca ei 5 ml si el are 10  ?  avand in vedere k e cat ala tri-color....

#2
gabicen

gabicen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,879
  • Înscris: 27.06.2006
336 are capacitate 5 ml (fizic)...daca injectezi mai multa cerneala la reumplere iese pe afara, pe langa eticheta.

Pentru resetare poti apela la [email protected]. O sa primesti toate informatile de care ai nevoie.

#3
bfgoaica

bfgoaica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 28.12.2006
chiar nu stie nimeni cum se reseteaza cartusul ?

Edited by bfgoaica, 30 January 2007 - 00:48.


#4
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
uite aici detalii despre umplerea si resetarea mai multor tipuri de cartuse

#5
bfgoaica

bfgoaica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 28.12.2006

 MasterOfDark, on Jan 30 2007, 00:58, said:

uite aici detalii despre umplerea si resetarea mai multor tipuri de cartuse


si unde scrie de resetare ? nu ma intereseaza cum se face refill k deja am fakut si merge bne ... vreau doar sa stiu dc  m`arata k suge din cel color cand scrie cu negru  si cum se reseteaza sa nu mai stau cu nici o grija ... acum cand trag ceva cu negru scot pe cel color pt orice elventualitate si nu e  chiar usor sa`l scoti mereu

#6
Doru_Neo

Doru_Neo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,135
  • Înscris: 22.05.2005
Pai daca merge bine de ce te mai complici sa scoti cartusul color ? Normal ca se foloseste si cartusul color cand se printeaza, sunt diferite palete de negru... Nu are nici o treaba resetarea (indicarea nivelului in soft) cu cartusul sau modul de printare al imprimantei .

#7
bfgoaica

bfgoaica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 28.12.2006

 Doru_Neo, on Jan 30 2007, 15:38, said:

Pai daca merge bine de ce te mai complici sa scoti cartusul color ? Normal ca se foloseste si cartusul color cand se printeaza, sunt diferite palete de negru... Nu are nici o treaba resetarea (indicarea nivelului in soft) cu cartusul sau modul de printare al imprimantei .


pey stiu k la black and white only  option ar trebuie sa traga numai cu negru  B)  si totusi nu`mi place cand arata akolo nivel 0 :deadtongue: asa  k still asking  cum se reseteaza...adevarul e k n`am gasit pe nici un site cum se reseteaza tipurile astea de cartuse

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate