Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

intrebari refill

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
bfgoaica

bfgoaica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 28.12.2006
am si eu o c3180 cu cartusele  ei originale... pe ala  negru l`am incarcat  cu seringa dar mi`arata gol... de tras trage bine dar nu cumva suge cerneala din ala tri-color si o face neagra(sau aproape) pt k am vazut k mi`a scazut nivelul la cel color cand trageam ceva negru...
vreau sa stiu si eu cum se face resert la cartusul 336/338 ?
si ce capacitate are 336 ?  5 ml sau il incarca ei 5 ml si el are 10  ?  avand in vedere k e cat ala tri-color....

#2
gabicen

gabicen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,874
  • Înscris: 27.06.2006
336 are capacitate 5 ml (fizic)...daca injectezi mai multa cerneala la reumplere iese pe afara, pe langa eticheta.

Pentru resetare poti apela la [email protected]. O sa primesti toate informatile de care ai nevoie.

#3
bfgoaica

bfgoaica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 28.12.2006
chiar nu stie nimeni cum se reseteaza cartusul ?

Edited by bfgoaica, 30 January 2007 - 00:48.


#4
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
uite aici detalii despre umplerea si resetarea mai multor tipuri de cartuse

#5
bfgoaica

bfgoaica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 28.12.2006

 MasterOfDark, on Jan 30 2007, 00:58, said:

uite aici detalii despre umplerea si resetarea mai multor tipuri de cartuse


si unde scrie de resetare ? nu ma intereseaza cum se face refill k deja am fakut si merge bne ... vreau doar sa stiu dc  m`arata k suge din cel color cand scrie cu negru  si cum se reseteaza sa nu mai stau cu nici o grija ... acum cand trag ceva cu negru scot pe cel color pt orice elventualitate si nu e  chiar usor sa`l scoti mereu

#6
Doru_Neo

Doru_Neo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,135
  • Înscris: 22.05.2005
Pai daca merge bine de ce te mai complici sa scoti cartusul color ? Normal ca se foloseste si cartusul color cand se printeaza, sunt diferite palete de negru... Nu are nici o treaba resetarea (indicarea nivelului in soft) cu cartusul sau modul de printare al imprimantei .

#7
bfgoaica

bfgoaica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 28.12.2006

 Doru_Neo, on Jan 30 2007, 15:38, said:

Pai daca merge bine de ce te mai complici sa scoti cartusul color ? Normal ca se foloseste si cartusul color cand se printeaza, sunt diferite palete de negru... Nu are nici o treaba resetarea (indicarea nivelului in soft) cu cartusul sau modul de printare al imprimantei .


pey stiu k la black and white only  option ar trebuie sa traga numai cu negru  B)  si totusi nu`mi place cand arata akolo nivel 0 :deadtongue: asa  k still asking  cum se reseteaza...adevarul e k n`am gasit pe nici un site cum se reseteaza tipurile astea de cartuse

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate