Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...
 Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare
 

O simpla intrebare!

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
sebastian98

sebastian98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 04.09.2006
Am un Samsung si as vrea sa stiu dak merge Symbian pe el?

#2
fairplay

fairplay

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 13.06.2006
Pai sunt doar 2 terminale Samsung ce au Symbian: D720 si D730.

Parerea mea e ca daca mergea Symbian pe el, se vindea cu Symbian instalat, nu cu un sistem de operare propriu.

#3
ryu1

ryu1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 10.10.2006
Daca are sistem de oprare propriu nu poti sa iti bagi symbian pe el :death:

#4
Vv3n0M

Vv3n0M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 22.11.2006
De fapt nu poti sa-ti bagi nimic altceva. Un sistem de operare mobile nu este ca unul pe PC. Nu poti decat sa-i faci eventual un upgrade. Dar nu poti sa-l schimbi ;)

#5
Curcubitaceu

Curcubitaceu

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,306
  • Înscris: 22.06.2007

View Postfairplay, on Dec 17 2006, 19:07, said:

Pai sunt doar 2 terminale Samsung ce au Symbian: D720 si D730.

Parerea mea e ca daca mergea Symbian pe el, se vindea cu Symbian instalat, nu cu un sistem de operare propriu.
Mai e si Samsung I520 ,tot cu symbian :D

Nu merge sa bagi symbian in el, efectiv nu se poate. Si nici de pe un tel cu symbian nu poti sa-l scoti (ma ruga cineva sa-i scot Symbianu de pe N73, sa ramana doar cateva chestii utile  :lol: )

#6
Pisboy

Pisboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 741
  • Înscris: 06.02.2007

View PostCurcubitaceu, on Jul 3 2007, 10:53, said:

Mai e si Samsung I520 ,tot cu symbian :D

Nu merge sa bagi symbian in el, efectiv nu se poate. Si nici de pe un tel cu symbian nu poti sa-l scoti (ma ruga cineva sa-i scot Symbianu de pe N73, sa ramana doar cateva chestii utile  :lol: )
Pai si ce voia tov tau sa ii ramana pe tel?Doar agenda pe un background negru?Sa nu mai zic ca n73 e un tel super.Daca asa dorinta are omu zii ca ii dau pe acel N73 un sagem de 10 RON ca nu are symbian pe el :death:  :lol:  :lol:  :lol:

#7
Curcubitaceu

Curcubitaceu

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,306
  • Înscris: 22.06.2007
Nu ma :lol: El nu vrea Acrobat Reader, Quick Office, aplicatia aia de-ti citeste mesajele, aplicatia pentru handicapati chiori,sunete 3D si alte panarame... El vrea decat mesaje, apeluri, camera, net, jocuri si music playeru... I-am zis ca nu se poate, a priceput omu`. Nu prea le-avea cu Symbianu, deh :D

Edited by Curcubitaceu, 03 July 2007 - 17:06.


#8
Pisboy

Pisboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 741
  • Înscris: 06.02.2007

View PostCurcubitaceu, on Jul 3 2007, 18:05, said:

Nu ma :lol: El nu vrea Acrobat Reader, Quick Office, aplicatia aia de-ti citeste mesajele, aplicatia pentru handicapati chiori,sunete 3D si alte panarame... El vrea decat mesaje, apeluri, camera, net, jocuri si music playeru... I-am zis ca nu se poate, a priceput omu`. Nu prea le-avea cu Symbianu, deh :D
E bun,ma gandeam ca acu ma fac cu un N73 :lol:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate