Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...
 Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare
 

opinie

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
3 răspunsuri în acest subiect

#1
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.036
  • Înscris: 09.10.2003
sunt de acord dar ce facem ca majoritatea bancurilor bune sunt spuse in jargon si poate asta e tot farmecul,poate sa faceti un thread peste 18 ani sa fim asa cum suntem in viata de zi cu zi

#2
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.036
  • Înscris: 09.10.2003
poate sa-mi dea cineva explicatii de ce a-ti limitat thread-ul vostru la 16,ce putem spune pt 16 ani si ce putem spune la 18 ani(detalii..nu vorbe,ca stapanul .....e lege si chiar inteleg ,dar argumente nu povesti)

#3
inginerum

inginerum

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 784
  • Înscris: 18.06.2003
o intrebare .. cum verifici ca respectivul are peste 18 ani ??? ii ceri CNP-ul ? sau cum ??? io zic sa ne scanam toti buletinele sau ci-urile , cu fotografia personala in fata forumului logati pe nickul respectiv , cu numarul de telefon de la sectorist ca sa ne confirme ce varsta are, cu serialul si data de expirare de la cardul de la bcr ... si tot asha ... nu ?

#4
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.322
  • Înscris: 21.08.2003
mda...eu zic ca iedeaa cu bancurile proaste sa fie facute pe alt forum..nu cred ca e cineva nevoit sa citeasca niste prostii..poate ca unii dinte membri citesc pe forum ceva normal..nu vulgaritaTI
sa isi imagineze oricine cum e sa stai de exemplu cu prietena sau cu cineva apropiat si citeste o injuratura..cum s-ar simiti acea persoana?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate