Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...
 Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare
 

Ymessenger

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
3 răspunsuri în acest subiect

#1
alecsicu

alecsicu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 45
  • Înscris: 27.05.2006
exista oare posibilitatea de a face un programel prin care de ex:sa aflu ce id-uri are un prieten de-al meu in lista de messenger....e  cam idiot ceeace cer eu da in fine....

#2
Florin2003

Florin2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 193
  • Înscris: 20.01.2006

View Postalecsicu, on Aug 24 2006, 00:14, said:

exista oare posibilitatea de a face un programel prin care de ex:sa aflu ce id-uri are un prieten de-al meu in lista de messenger....e  cam idiot ceeace cer eu da in fine....

idiot nu este...asta este visul oricui....este doar imposbil,cel mult....daca are lasat sa i se salveze arhiva,poti vedea cu cine a vorbit si ce id,asta daca ai acces la calc lui

#3
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.247
  • Înscris: 12.10.2002

View PostFlorin2003, on Sep 12 2006, 19:51, said:

idiot nu este...asta este visul oricui
eu nu am vistat niciodata la asa ceva, de ce m-ar interesa  :confuzzled:

oricum, nu se poate.

#4
Bogdan

Bogdan

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 829
  • Înscris: 15.02.2002
Observ ca pe forumul asta, in ultimul timp, se cauta tot felul de solutii pentru a spiona prin yahoo messenger.
A intra in intimitatea cuiva si dorinta de a-i observa din umbra toate miscarile denota un caracter josnic din partea celor atat de curiosi.
Acest forum nu gazduieste si nici nu incurajeaza astfel de obiceiuri stricate, asa ca topicuri similare, care vor aparea de-acum incolo, vor fi sterse fara nici o explicatie.

:angry:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate