Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...
 Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 

Înlocuire spumă poliuretanică termopan

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
20 răspunsuri în acest subiect

#19
elthisto

elthisto

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 19.01.2024
Am o situatie similara, la o fereastra se simte serios curentul, bonus sunt zile in care se face condens pe 5-10 cm.
Ferestrele au fost schimbate acum 5 ani. Nu am fost de fata dar cel mai probabil montajul a fost facut pe repede inainte. Banuiesc ca golul ramas a fost mai mare decat ce masurasera si de aici si problema, a fost umplut cu o spuma de proasta calitate.
Stiti in Bucuresti servicii pentru "remontat" fereastra in cauza?

#20
RaimondMacelaru

RaimondMacelaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.288
  • Înscris: 10.08.2023
Benzile alea de etansare cat timp pot fi tinute in soare pana se pune termosistemul?

#21
mmiclaus

mmiclaus

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 650
  • Înscris: 22.02.2009

View PostRaimondMacelaru, on 05 martie 2024 - 08:13, said:

Benzile alea de etansare cat timp pot fi tinute in soare pana se pune termosistemul?

Depinde de benzi , eu folosesc cele de la Silisto vario band  mi-au zis 6 luni , am testat la mine pe un geam  si la 1 an si ceva  tot timpul in soare  nu a prezentat urme de deteriorare.Sunt autoadezive  prind foarte bine pe caramida /beton, la bca am udat putin deoarece sunt mai prafoase .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate