Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?
 Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun
 Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet
 

Caut un joc de tipul Heroes

* - - - - 1 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
6 răspunsuri în acest subiect

#1
Jimbo91

Jimbo91

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 330
  • Înscris: 22.06.2023
Am vazut mai demult un joc popular de tipul Heroes, dar unde tematica era mai dark....nu stiu cum se numeste. Si vreau un joc relaxant.

#2
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.396
  • Înscris: 11.08.2003
Age of Wonders?

#3
Jimbo91

Jimbo91

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 330
  • Înscris: 22.06.2023
Recctific...nu era chiar ca jocul vechi Heroes...similar...dar, nu acelasi lucru. Aveai intre 2-4 caractere, asezate intr-o linie...cred ca jocul era 2 d...tematica dark....si parca avea ceva cu "dungeon" in nume.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/lvsaDDqkA1M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Am gasit ceva similar

...dar, repet..tematica era foarte dark si era foarte popular in urma cu cativa ani....nu stiu cum se numeste.

Ccred ca l-am gasit

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/14TuQ8J8804?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


darkest dungeon...cred ca asta e...dar nu sunt sigur.

#4
bbox

bbox

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 744
  • Înscris: 12.05.2005
King's Bounty

#5
ForsakenTotal

ForsakenTotal

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 362
  • Înscris: 27.08.2021
@OP
Daca cauti ceva similar cu HoMM dar mai "dark" ar fi seria Disciples, cele mai vechi fiind cel mai apropiate de conceptul - castel pe care il dezvolti, eroi cu armate recrutate in castel  ce calatoresc pe harta, culeg resurse, lupta cu inamicii, etc.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7F3zIMwYhno?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
Estel

Estel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.364
  • Înscris: 13.01.2007
King's Bounty + Disciples.

#7
serban91

serban91

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 8
  • Înscris: 28.06.2018
Presupun ca zici de Darkest Dungeon, chiar daca nu are treaba cu Heroes.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate