Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 

Timp/distanta naveta

- - - - -
  • Please log in to reply
129 replies to this topic

#127
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,943
  • Înscris: 15.06.2007

View PostTarzy, on 05 octombrie 2023 - 11:51, said:




motivatia .... nu mai ai de ce sa te prezinti altfel decat esti de fapt :)

si eu luicrez de acasa de la pandemie .... apreciez enorm acest mod de lucru .... chiar nu am de ce sa ma plang de lipsa socializarii ... prefer sa socializezi cu oameni pentru care nu am nici un fel de obligatii ...

Mi se par cele mai artificiale prietenii alea de la scarbici. Un fel de tine-ti dusmanul aproape, ca numai la servici am cunoscut specimene care iti zambesc apoi te barfesc, care ti-ar infige un cutit in spate.


#128
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,131
  • Înscris: 18.12.2007
Unii ditre cei mai buni prieteni ai mei sunt de la serviciu. Prieteni la modul de mers impreuna in vacante si schimb de chei de rezerva de la locuinte.
Daca tu esti intr-un mediu nasol, ghinion. Nu inseamna ca toti suntem.

#129
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,943
  • Înscris: 15.06.2007

View Postgiuliani, on 05 octombrie 2023 - 10:13, said:

  Am auzit inclusiv de persoane care nu mai erau recunoscute de colegi dupa 1 an de pandemie asa de mult se ingrasasera.
Eu stau de obicei vinerea in HO pt ca toti colegii de birou raman acasa si n-are sens sa ma duc acolo sa stau singur. In rest, cand e ceva de rezolvat pe acasa... in rest, la birou.

Si eu pot sa vin cu contra exemplu: un var de-al sotiei, in pandemie a slabit de la 240kg la sub 70. Nici la vama nu-l credeau ca e el ala din poza.

#130
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,706
  • Înscris: 23.10.2006
Ideal este sa faci cat mai putin pana la munca. Dar in Bucuresti de multe ori, distantele relativ scurte, devin extrem de lungi, ca timp de parcurs.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate