Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono
 Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3
 Pompa bazin gradina

Nici pescarii nu mai sunt ce-au f...

Arici in curte

Telefoane achizitionate de pe OLX
 Incalzire pardoseala slim (renova...

Probleme echitatie amatori

Scurgere chiuveta -> teava co...

Trigger Warning (2024)
 

Cumparaturi de Afara !

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
36 răspunsuri în acest subiect

#37
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.028
  • Înscris: 17.10.2004
Bai baieti sa nu faceti greseala sa luati vreodata de pe Amazon, jocuri de Playstation. O sa aveti 2 probleme:
1. Jocurile sunt NTSC, iar consolele de aici PAL(pe amazon nu scrie nimic)
2. Am platit vama pentru 4 DVD-uri 120RON!
UPS sucks! Mi-au trimis mesaj sa sun la ei ca am un colet (transportul a costat 30$). Mi-au spus ca vama se face doar la Bucuresti! Deci mi-e imposibil sa vad omul care vamuieste si sa-i explic ca sunt 4 DVD-uri cu jocuri...Si inca ceva care a pus capac...mi-au zis ca au calculat taxe vamale la valoarea facturii 135$ din care 30$ sunt transport. Deci sfatul meu, doar daca aveti bani de aruncat luati de acolo...

Editat de partyman, 12 aprilie 2006 - 08:59.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate