Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...
 Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 

Smartwatch 500 lei?

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005
Am returnat si eu GT2-ul si am luat un GT2 Pro. Doar ce intrasera la reducere de 25% smartwatch-urile Huawei si am luat Pro-ul cu ~60 de lei mai mult decat dadusem pe GT2. Me happy. L-am pricopsit si cu o curea de piele misto...
I-am luat si sotiei un Huawei Watch Fit, la 250 lei.

PS: sunt incantat de alegerea facuta. Dar si GT2-ul e un ceas bun. La reducere de 25% putea fi luat cu 370 de lei, care e un pret imbatabil pentru un SW asa de reusit d.p. meu d.v. Poate altii cauta brizbrizuri multe la un SW (mie mi-ajunge ce am pe el), insa pentru mine cea mai importanta e autonomia si cred ca Huawei le face imbatabile la acest capitol.

Attached Files


Edited by ursamajor, 10 May 2022 - 19:52.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate