Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masurare parametrii CATV prin Con...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...
 Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...

Ruse vs Rusesti
 

Recomandare casti in ear ANC

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
MiG29

MiG29

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.052
  • Înscris: 16.12.2002
Oscilez intre Sony WF-1000XM4 si Panasonic RZ-S500WE-W. Diferenta la bani e undeva pe la 200-250 de lei intre ele. Vreau sa le folosesc exclusiv ptr muzica pe un Iphone. Am testat Airpods 3 si Pro si nu m-au dat pe spate in mod special. Ce recomandati? Eventual si alte marci/modele daca considerati ca merita.

#2
TehCube

TehCube

    Railgun user

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.821
  • Înscris: 09.01.2007
Eu as lua Sony din principiu, ca n-am mai intalnit casti Panasonic care sa-mi placa de foarte multi ani. Recomand sa te uiti la multe reviewuri pe youtube, XM4 sunt in general apreciate.

Ce iti recomand cel mai tare, totusi, e sa asculti inainte sa cumperi. Sony-urile sigur le gasesti in showroom la AVStore, daca esti din Bucuresti e usor sa ajungi sa le testezi. Macar iti faci o idee daca ti se pare ca merita banii. Si daca nu, comanzi panasonic, le asculti, si daca nu-ti plac nici alea faci retur si caulti atlceva, gen Sennheiser Momentum True Wireless 2 sau 3, Bose Quiet Comfort, etc.
Dar as incepe cu o tura pe la un avstore sa ascult cat mai multe modele sa-mi fac o idee.

#3
Calinuus

Calinuus

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 946
  • Înscris: 29.03.2006
Nevasta-mea are Sony WF-1000XM3. Ea este foarte incantata de ele. Eu nu ascult la casti fiindca nu imi place dar pot sa spun ca se aud al naibii de bine.
Sony WF-1000XM4 trebuie sa fie si mai bune.

#4
MiG29

MiG29

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.052
  • Înscris: 16.12.2002
Am luat Sony pana la urma. Le-am testat un pic pe Tidal cu 360 audio, impecabile.

#5
Justme31

Justme31

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 11
  • Înscris: 28.12.2018
La ce pret le- ati luat?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate