Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Recomandare casti in ear ANC

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
MiG29

MiG29

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,051
  • Înscris: 16.12.2002
Oscilez intre Sony WF-1000XM4 si Panasonic RZ-S500WE-W. Diferenta la bani e undeva pe la 200-250 de lei intre ele. Vreau sa le folosesc exclusiv ptr muzica pe un Iphone. Am testat Airpods 3 si Pro si nu m-au dat pe spate in mod special. Ce recomandati? Eventual si alte marci/modele daca considerati ca merita.

#2
TehCube

TehCube

    Railgun user

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,791
  • Înscris: 09.01.2007
Eu as lua Sony din principiu, ca n-am mai intalnit casti Panasonic care sa-mi placa de foarte multi ani. Recomand sa te uiti la multe reviewuri pe youtube, XM4 sunt in general apreciate.

Ce iti recomand cel mai tare, totusi, e sa asculti inainte sa cumperi. Sony-urile sigur le gasesti in showroom la AVStore, daca esti din Bucuresti e usor sa ajungi sa le testezi. Macar iti faci o idee daca ti se pare ca merita banii. Si daca nu, comanzi panasonic, le asculti, si daca nu-ti plac nici alea faci retur si caulti atlceva, gen Sennheiser Momentum True Wireless 2 sau 3, Bose Quiet Comfort, etc.
Dar as incepe cu o tura pe la un avstore sa ascult cat mai multe modele sa-mi fac o idee.

#3
Calinuus

Calinuus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 946
  • Înscris: 29.03.2006
Nevasta-mea are Sony WF-1000XM3. Ea este foarte incantata de ele. Eu nu ascult la casti fiindca nu imi place dar pot sa spun ca se aud al naibii de bine.
Sony WF-1000XM4 trebuie sa fie si mai bune.

#4
MiG29

MiG29

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,051
  • Înscris: 16.12.2002
Am luat Sony pana la urma. Le-am testat un pic pe Tidal cu 360 audio, impecabile.

#5
Justme31

Justme31

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 28.12.2018
La ce pret le- ati luat?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate