Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 

Kraken

  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Miller034

Miller034

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 22.08.2020
Salutare!

As avea nevoie de o parere legata de " Kraken ". Vreau sa-mi fac cont si sa-mi cumpar cateva cryptomonede. Pana acum doar la bursa am cumparat actiuni, in ceea ce priveste crypto este ceva nou pentru mine intr-o oare care masura. Ma intereseaza sa stiu daca " kraken " e ok pentru cumparat crypto si ma intereseaza de asemeana si cum se pot scoate profiturile si ce banci le accepta.

Multumesc.

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
stiam pe vwforum.ro userul kraken si pe traby.ro Liviu Zica..El era cu cryptomonede. Fa-ti cont si vorbeste cu el pe mesaje private.Nu avea mari castiguri. Isi luase o masina vw golf3 carburatie benzina sh anul trecut dintr-un castig.

#3
Miller034

Miller034

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 22.08.2020
@akin10

Nu trebuia sa te obosesti sa scri atat daca nu sti despre ce ii vorba. O zi buna Posted Image

#4
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,786
  • Înscris: 06.09.2004
da, kraken e un site serios, eu il folosesc de prin 2017. daca e sa critic ceva e ca nu aveau toate token-urile care ma interesau (de-asta m-am si mutat de fapt pe alte platforme). profiturile le scoti in euro prin transfer sepa - evident, intr-un cont euro. de acceptat, eu nu stiu nicio banca sa nu le accepte, aici poate te lamuresc alti colegi.

#5
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
E destul de sigur, insa ca fee-uri sau sectiune de Earn se pot gasi si alternative mai bune.

#6
KiloW

KiloW

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,296
  • Înscris: 08.01.2021
Și eu folosesc kraken. Fees sunt 1.5%.
Cu transferurile în Euro sau cryptos n-am avut vreodată probleme.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate