Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Va juca Novak Djokovici la AO ?

* * * - - 6 votes
  • This topic is locked This topic is locked
566 replies to this topic

#1
DANANDREI2001

DANANDREI2001

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,618
  • Înscris: 10.08.2009
Hai sa incercam un topic mai soft pana il deschide Iladi pe ala vechi.
Sansele sunt impartite, e cam o situatie lose-lose orice s-ar intampla.
Si daca va juca o sa poata sa reziste presiunii publicului, stresului, lipsei de antrenament ?

#2
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Nu cred ca statul Australia va permite asa ceva.
Aia nu sunt republica bananiera.

Edited by pasilla, 15 January 2022 - 18:16.


#3
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,934
  • Înscris: 11.07.2016
Va juca Novak Djokovici la AO ?
Nu e vaccinat, deci sper ca nu va juca...

#4
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,844
  • Înscris: 26.02.2010
Cu siguranță, va juca și va câștiga AO.

#5
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,867
  • Înscris: 25.01.2007
pacat ca-i sarb, omul ar fi fost un roman adevarat, are smechereala in sange.

#6
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,854
  • Înscris: 06.10.2008
Vrei sa bagi la pariuri sau de ce intrebi?

#7
DANANDREI2001

DANANDREI2001

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,618
  • Înscris: 10.08.2009
Uite ca Kyrgios , un jucator australian (cam excentric) ii ia apararea .

#8
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,057
  • Înscris: 20.06.2009
Mie mi-ar plăcea următorul scenariu: să-i dea ăștia viza și, exceptînd (probabil) doar primul meci, în care întîlnește tot un sîrb, toți ceilalți adversari să se retragă din meciul direct! Un fel de boicot al celorlalți sportivi, pînă la final! Aș vrea să-l văd cum reacționează în aceste circumstanțe...

P.S. Pentru cei care vor „pierde”, sînt sigur că se vor găsi sponsori care să le acopere sumele pe care eventual le-ar fi cîștigat!

#9
Cleopatra-

Cleopatra-

    Fleur-Noire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,592
  • Înscris: 12.04.2009
Răspunsul ar putea fi în unul din comentariile la articolul BBC Wales News:  Novak Djokovic - Tennis star detained ahead of deportation appeal

Deport him back to where he came from, happens to others who don't make the criteria, why should he be different?

#10
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
Pana una alta omul n-a facut rau nimanui, nu exista dovezi ca ar fi infectat pe cineva ca nu e vaccinat.
E o mascarada cu iz tiganesc ceea ce fac aia cu el. S-a suparat satra ca nu a arian ca ei Posted Image

#11
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,368
  • Înscris: 11.08.2003
Daca era roman si o situatie locala, am impresia ca lumea i-ar fi vrut capul.
In situatia de fata, mi se pare ca e cam mare indulgenta.

#12
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,388
  • Înscris: 24.09.2017
putin ma intereseaza ce face Djokovici, chiar venisem sa scriu asta, ca pe unde dau numai stirea asta e. dar cand am vazut comentariile, am fost trist asa vreo secunda, de cand sunteti man asa inversunati pe astia care nu-s vaccinati? mai ales ca in cazul lui e un joc de tenis, nici daca sunt la fileu amandoi, tot e distanta destul de mare. in rest stau la o distanta de 20 de metrii unul de altul. omul in rest o sa poarte masca si asta e.

#13
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,784
  • Înscris: 06.09.2004

 slai, on 15 ianuarie 2022 - 18:18, said:

pacat ca-i sarb, omul ar fi fost un roman adevarat, are smechereala in sange.
pai daca te uiti ca de fapt locuieste si plateste taxe in monaco, nu in serbia, ai putea sa juri ca-i roman.

on-topic, nu se stie inca. cred ca aflam luni, dar eu sper ca nu. si sper sa-l intrebe cineva cum dracu a ajuns la nivelul ala ignorand sfaturile medicilor.

#14
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,429
  • Înscris: 20.02.2008
Nu va juca.

#15
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

 bobitad, on 15 ianuarie 2022 - 18:27, said:

de cand sunteti man asa inversunati pe astia care nu-s vaccinati? mai ales ca in cazul lui e un joc de tenis, nici daca sunt la fileu amandoi, tot e distanta destul de mare. in rest stau la o distanta de 20 de metrii unul de altul. omul in rest o sa poarte masca si asta e.
Ce legatura au astea cu faptul ca a incalcat regulile pentru intrare in AUS ?

#16
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,854
  • Înscris: 06.10.2008

 crislacor, on 15 ianuarie 2022 - 18:22, said:

Mie mi-ar plăcea următorul scenariu: să-i dea ăștia viza și, exceptînd (probabil) doar primul meci, în care întîlnește tot un sîrb, toți ceilalți adversari să se retragă din meciul direct! Un fel de boicot al celorlalți sportivi, pînă la final! Aș vrea să-l văd cum reacționează în aceste circumstanțe...

P.S. Pentru cei care vor „pierde”, sînt sigur că se vor găsi sponsori care să le acopere sumele pe care eventual le-ar fi cîștigat!
Ce scenariu stupid....De ce nu gandesti invers, daca si-ar dori  astia cu adevarat sa castige, daca s-ar ambitiona maxim sa ii "dea peste bot pe teren, nu la masa verde", ar avea vreo sansa cu  Djokovici? Eu zic ca nu, ca de asta e Nr.1. Restu' sunt doar frustrari personale ale unor oameni care nu vor ajunge niciodata la fel de mari si faimosi.

#17
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013
Nimeni nu poate sti cu exactitate daca va juca sau nu. Cat despre comentariile rautacioase... Cine e perfect ca sa arunce cu pietre in Nole??? Omu' nu cred ca are incredere 100% in vaccin. De asta nu s-a vaccinat si a urmat ce a urmat. Cat despre profesionalismul sau, n-are rost sa mai vorbim. E un campion situat mult prea sus si pe unii ii deranjeaza treaba asta. Nole daca-si pune-n cap un lucru, poate castiga orice turneu pentru ca are tennisul in sange si nu se sperie de public ostil. Are experienta multa in spatele sau si e foarte puternic. Putini jucatori de tenis ii pot face fata lui Nole. Poate Alexander Zverev si Daniil Medvedev... Nole e numarul unu' mondial in tennis. Nu trebuie executat.

Edited by IcecreamAlex, 15 January 2022 - 18:45.


#18
DANANDREI2001

DANANDREI2001

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,618
  • Înscris: 10.08.2009

 IcecreamAlex, on 15 ianuarie 2022 - 18:32, said:

Omu' nu cred ca are incredere 100% in vaccin.

Nimeni nu are incredere 100% in vaccin , mai ales vaccinatii.
Poti sa ramai on topic ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate