Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar
 Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day
 Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 Finala Eurovision 2024

De ce nu mai sunt proteste?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?
 

Huawei Watch GT2 PRO

* * * * * 1 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1299 răspunsuri în acest subiect

#1297
GunDALF

GunDALF

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 442
  • Înscris: 19.02.2023

View Postlost2209, on 25 februarie 2024 - 15:23, said:

Dupa o caruta de ani cu GT2 pro, perioada in care il laudai ca fiind top, nemaiavand alte tipuri de smartwatch-uri, intrai la Apple SE 2023. Alta viata, aplicatii, nfc, etc, etc. Degeaba ai safir si titanium pe el daca nu e smart. Poti sa-l arunci.
Poate altii sunt smart ei, nu ceasul. Fiecare cu ce-i trebuie.
Nici eu nu-l mai am, l-am vandut acum vreo luna cu mai mult decat l-am luat de nou. Am zis sa-l dau cat inca pot lua bani buni pe ele. Dar este un ceas bun pentru ce isi propune.
Acum mi-am luat o chinezarie de 250 de lei direct de la sursa (la noi ar fi vreo 5-600 de lei), dotat cu de toate si la care mai si tine bateria o saptamana. Cand mi-o trece cheful si de asta, ma-ntorc la Protrek-urile si G-Shock-urile mele.

#1298
ph13xlv

ph13xlv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.116
  • Înscris: 09.01.2015

View PostGunDALF, on 25 februarie 2024 - 19:42, said:

Acum mi-am luat o chinezarie de 250 de lei direct de la sursa (la noi ar fi vreo 5-600 de lei), dotat cu de toate si la care mai si tine bateria o saptamana. Cand mi-o trece cheful si de asta, ma-ntorc la Protrek-urile si G-Shock-urile mele.
link, te rog!

#1299
Mo_su

Mo_su

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 304
  • Înscris: 13.02.2024

View Postlost2209, on 25 februarie 2024 - 15:23, said:

Dupa o caruta de ani cu GT2 pro, perioada in care il laudai ca fiind top, nemaiavand alte tipuri de smartwatch-uri, intrai la Apple SE 2023. Alta viata, aplicatii, nfc, etc, etc. Degeaba ai safir si titanium pe el daca nu e smart. Poti sa-l arunci.
Incarcare zilnica in loc de la 2 saptamani …si altele.
Am tot cochetat cu un gt2pro insa acum mi se pare aberant pretul avand in vedere cati ani are de la lansare !
Am o banda Amazfit care face fix ce am nevoie , vibreaza sa ma trezeasca , chiar as fi curios ce aplicatii folosesti pe AW si ce faci concrect cu ceasul ala smart !

#1300
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.307
  • Înscris: 24.07.2022
pare ca acum merge aplicatia Health si fara sa mai instalam HMS, corect?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate