Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

Huawei Watch GT2 PRO

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
1299 replies to this topic

#1297
GunDALF

GunDALF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 412
  • Înscris: 19.02.2023

View Postlost2209, on 25 februarie 2024 - 15:23, said:

Dupa o caruta de ani cu GT2 pro, perioada in care il laudai ca fiind top, nemaiavand alte tipuri de smartwatch-uri, intrai la Apple SE 2023. Alta viata, aplicatii, nfc, etc, etc. Degeaba ai safir si titanium pe el daca nu e smart. Poti sa-l arunci.
Poate altii sunt smart ei, nu ceasul. Fiecare cu ce-i trebuie.
Nici eu nu-l mai am, l-am vandut acum vreo luna cu mai mult decat l-am luat de nou. Am zis sa-l dau cat inca pot lua bani buni pe ele. Dar este un ceas bun pentru ce isi propune.
Acum mi-am luat o chinezarie de 250 de lei direct de la sursa (la noi ar fi vreo 5-600 de lei), dotat cu de toate si la care mai si tine bateria o saptamana. Cand mi-o trece cheful si de asta, ma-ntorc la Protrek-urile si G-Shock-urile mele.

#1298
ph13xlv

ph13xlv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,115
  • Înscris: 09.01.2015

View PostGunDALF, on 25 februarie 2024 - 19:42, said:

Acum mi-am luat o chinezarie de 250 de lei direct de la sursa (la noi ar fi vreo 5-600 de lei), dotat cu de toate si la care mai si tine bateria o saptamana. Cand mi-o trece cheful si de asta, ma-ntorc la Protrek-urile si G-Shock-urile mele.
link, te rog!

#1299
Mo_su

Mo_su

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 262
  • Înscris: 13.02.2024

View Postlost2209, on 25 februarie 2024 - 15:23, said:

Dupa o caruta de ani cu GT2 pro, perioada in care il laudai ca fiind top, nemaiavand alte tipuri de smartwatch-uri, intrai la Apple SE 2023. Alta viata, aplicatii, nfc, etc, etc. Degeaba ai safir si titanium pe el daca nu e smart. Poti sa-l arunci.
Incarcare zilnica in loc de la 2 saptamani …si altele.
Am tot cochetat cu un gt2pro insa acum mi se pare aberant pretul avand in vedere cati ani are de la lansare !
Am o banda Amazfit care face fix ce am nevoie , vibreaza sa ma trezeasca , chiar as fi curios ce aplicatii folosesti pe AW si ce faci concrect cu ceasul ala smart !

#1300
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,224
  • Înscris: 24.07.2022
pare ca acum merge aplicatia Health si fara sa mai instalam HMS, corect?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate