Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 

Portare din Telekom problematica

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
Sukers

Sukers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 768
  • Înscris: 05.08.2019

 MembruAnonim, on 17 iulie 2020 - 19:31, said:


Vreau sa ma organizez cu cheltuielile in cat mai putine puncte posibile. Voi folosi si Telekom, dar pe prepaid. Si pentru starea mea de bine in ceea ce priveste facturarea si cheltuielile, stiind ca nu mai tre' sa impart banii in nu stiu cate locuri...
Nu-ți mai plac rețeaua ciobanilor?🤣te-ai dat acum pe portocale.

Edited by Sukers, 17 July 2020 - 19:34.


#56
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Am si Vodafone pe langa Telekom, dar tot prepaid. Si o sa ramana asa. Vreau sa-i am pe toti pe de o parte, dar pe de alta sa platesc cat mai putin posibil.

Plus ca mie-mi place sa experimentez mereu tot ce se poate, de aia nu prea mai stau locului mult timp la unii sau la altii :) Ca sa ma tina acolo tre' sa ma ademeneasca bine.

#57
Inginerul_

Inginerul_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,946
  • Înscris: 18.02.2018

 MembruAnonim, on 17 iulie 2020 - 19:35, said:

pe de alta sa platesc cat mai putin posibil.
Normal, e criza si pentru companii, nu numai pentru clienti. Sa simta si companiile.

#58
csachiri

csachiri

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,451
  • Înscris: 03.04.2007

Din cele 16 acțiuni de control (câte patru acțiuni la fiecare furnizor) desfășurate, într-un caz a fost constatat refuzul portării numărului de telefon. Este vorba de societatea Telekom Romania Mobile Communications S.A. și, pentru că nu era la prima abatere de acest gen, compania a fost sancționată cu amendă contravențională în cuantum de 15.000 lei

Articolul integral aici

https://www.hdsateli...ml?spref=fb&m=1

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate