Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...
 Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București
 nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 

Sony PVM sau BVM CRT - Monitoare profesionale JVC Olympus Toshiba

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
zupalaurul

zupalaurul

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.06.2020
Salut,

Caut de ceva vreme un Sony PVM sau BVM ideal de 20" cu iesiri RGB la un pret normal. Youtube-ul sugereaza sa incerc la televiziuni pentru ca cel mai probabil il au in depozite, din pacate nu cunosc pe cineva sa lucreze intr-o televiziune Posted Image. Urmatoarea optiune ar fi ebay dar preturile sunt exagerate si ai un risc mare de probleme la transport.
Sony este cumva standardul tehnologiei CRT dar si alte marci ca cele din Titlu sunt de interes.

Ma poate ajuta cineva?

Am vazut inca o rubrica de TV dar tema postului mi se pare mai potrivita aici - Admini va rog mutati daca nu am postat in locul corect.



Multumesc Anticipat!

#2
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,586
  • Înscris: 13.06.2004
Mai poţi încerca să vezi pe la cei care aveau sau service pentru aparatură video profesională.
Eu dădusem de cineva în Braşov şi de cineva în Bucureşti când căutam casete U-Matic.
Nici eu nu cunosc din păcate pe cineva la vreo televiziune. Eu căutam camere video vechi. Pe site-urile noastre de anunţuri nu ai găsit nimic?
Mă bucur să văd că mai sunt şi alţi pasionaţi de C.R.T.-uri     Posted Image
Mai poţi încerca pe facebook - grupul RetroTech şi pe elforum.info - forumul electroiştilor.

Edited by djl, 21 June 2020 - 16:12.


#3
zupalaurul

zupalaurul

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.06.2020

View Postdjl, on 21 iunie 2020 - 16:00, said:

Mai poţi încerca să vezi pe la cei care aveau sau service pentru aparatură video profesională.
Eu dădusem de cineva în Braşov şi de cineva în Bucureşti când căutam casete U-Matic.
Nici eu nu cunosc din păcate pe cineva la vreo televiziune. Eu căutam camere video vechi. Pe site-urile noastre de anunţuri nu ai găsit nimic?
Mă bucur să văd că mai sunt şi alţi pasionaţi de C.R.T.-uri Posted Image
Mai poţi încerca pe facebook - grupul RetroTech şi pe elforum.info - forumul electroiştilor.

Mersi frumos de sugestii! Am cautat olx peste tot majoritatea le vand la preturi exagerat de scumpe ori au diagonala prea mica ori de cele mai multe ori nu au RGB doar s-video si composite :) Daca nu si nu o sa merg pe un Sony Wega cat sa imi satisfac nevoia de retro gaming.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate