Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Sfat achizitie navigatie/multimedia pentru Mitsubishi Lancer model 2011

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
icegrandpa

icegrandpa

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 02.08.2016
Salutare ce parere aveti de modelul acesta:
https://www.aliexpre....1a117889UiJTGB
Il are cineva? cat de fiabile sunt tipul asta de playere (nu ma astept sa ma tina o viata dar macar 2-3 ani)
Merg toate functiile pentru el?
Mai era un topic cu o recomandare pentru o octavia 2 dar am zis sa nu-i stric postul omului.
Multumesc pentru raspunsuri.

#2
C63AMG

C63AMG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 672
  • Înscris: 21.06.2012
Nu stiu cum functioneaza dar marea problema este ca nu vei mai gasi actualizari ale aparatului,va merge 1-2 ani dar nimeni nu isi bate capul sa le faca actualizari la zi.Sfatul meu este sa cauti una originala la dezmembrari.

#3
george_eu25

george_eu25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 24.06.2008
Ia cu incrdere ,dar cauta ceva cu 4gb de ram.E diferenta mare intre ele si se simte.

#4
GeorgicaPopescuIoan

GeorgicaPopescuIoan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 20.01.2019
Este fix o tableta , usor customizata pentru auto  + amplificare.
Dpmdv merita din plin . Am mai avut ...si sunt ok .
Nu o sa stie sa-ti arate numele radioului...
In rest ....parfum .
Daca vrei sa-ti intre pe fest , iei asa ceva ''dedicat'' , insa gasesti pe la 100 -130 variante cu 9-10 inch , care-ti astupa gaura complet , si vine ca aplicata . Fix ca ce ai in link ca si caracteristici , dar mai mare.
Singura problema pe care o aveam cu aceste device-uri a fost lipsa butonului dedicat de volum . Cand mergi ...te uiti in fata si nimeresti botonu vietii instant . La alea cu touch ...tre sa vezi bine ce faci .
Evident ca au si niste pseudocomenzi pe volan , iar unele chiar stiu sa se lege la comenzile masinii daca ai avut.
Spor la cumparaturi  :)

#5
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,784
  • Înscris: 06.09.2004
al meu - cu android 4 - merge din 2014 si pana recent n-am avut niciun motiv sa ma plang de el. e adevarat, n-a mai primit update-uri, dar ce folosesc eu, waze, radio, muzica pe bluetooth, merg si in ziua de azi. a mers bine pana acum vreo luna, cand s-a resetat data la sistemul gps, si de atunci i s-a dat data peste cap    :(  

on-topic, eu am fost foarte multumit de al meu si recomand cu incredere o navigatie cu android. pe de alta parte, sunt cateva firme cat de cat mai cunoscute, eu pe asa ceva as merge - joying, caska, etc.

#6
robylup

robylup

    ala cu bateriile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,483
  • Înscris: 27.11.2009
Cauta Joying si nu vei fi dezamagit, neaparat cu 4gb de ram

#7
icegrandpa

icegrandpa

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 02.08.2016
Multumesc de sfaturi.
Asta si voiam sa intreb ceva chinez mai firma :D
Acu sa intre salariu si fac comanda.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate