Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Sfat achizitie navigatie/multimedia pentru Mitsubishi Lancer model 2011

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
icegrandpa

icegrandpa

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 02.08.2016
Salutare ce parere aveti de modelul acesta:
https://www.aliexpre....1a117889UiJTGB
Il are cineva? cat de fiabile sunt tipul asta de playere (nu ma astept sa ma tina o viata dar macar 2-3 ani)
Merg toate functiile pentru el?
Mai era un topic cu o recomandare pentru o octavia 2 dar am zis sa nu-i stric postul omului.
Multumesc pentru raspunsuri.

#2
C63AMG

C63AMG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 669
  • Înscris: 21.06.2012
Nu stiu cum functioneaza dar marea problema este ca nu vei mai gasi actualizari ale aparatului,va merge 1-2 ani dar nimeni nu isi bate capul sa le faca actualizari la zi.Sfatul meu este sa cauti una originala la dezmembrari.

#3
george_eu25

george_eu25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,362
  • Înscris: 24.06.2008
Ia cu incrdere ,dar cauta ceva cu 4gb de ram.E diferenta mare intre ele si se simte.

#4
GeorgicaPopescuIoan

GeorgicaPopescuIoan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 20.01.2019
Este fix o tableta , usor customizata pentru auto  + amplificare.
Dpmdv merita din plin . Am mai avut ...si sunt ok .
Nu o sa stie sa-ti arate numele radioului...
In rest ....parfum .
Daca vrei sa-ti intre pe fest , iei asa ceva ''dedicat'' , insa gasesti pe la 100 -130 variante cu 9-10 inch , care-ti astupa gaura complet , si vine ca aplicata . Fix ca ce ai in link ca si caracteristici , dar mai mare.
Singura problema pe care o aveam cu aceste device-uri a fost lipsa butonului dedicat de volum . Cand mergi ...te uiti in fata si nimeresti botonu vietii instant . La alea cu touch ...tre sa vezi bine ce faci .
Evident ca au si niste pseudocomenzi pe volan , iar unele chiar stiu sa se lege la comenzile masinii daca ai avut.
Spor la cumparaturi  :)

#5
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,769
  • Înscris: 06.09.2004
al meu - cu android 4 - merge din 2014 si pana recent n-am avut niciun motiv sa ma plang de el. e adevarat, n-a mai primit update-uri, dar ce folosesc eu, waze, radio, muzica pe bluetooth, merg si in ziua de azi. a mers bine pana acum vreo luna, cand s-a resetat data la sistemul gps, si de atunci i s-a dat data peste cap    :(  

on-topic, eu am fost foarte multumit de al meu si recomand cu incredere o navigatie cu android. pe de alta parte, sunt cateva firme cat de cat mai cunoscute, eu pe asa ceva as merge - joying, caska, etc.

#6
robylup

robylup

    ala cu bateriile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,483
  • Înscris: 27.11.2009
Cauta Joying si nu vei fi dezamagit, neaparat cu 4gb de ram

#7
icegrandpa

icegrandpa

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 02.08.2016
Multumesc de sfaturi.
Asta si voiam sa intreb ceva chinez mai firma :D
Acu sa intre salariu si fac comanda.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate