Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC
 Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n
 Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...
 De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...
 

Check-In Online Wizz Air

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
18 răspunsuri în acest subiect

#19
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.463
  • Înscris: 28.10.2018

Vizualizare mesajmyshyk, pe 05 mai 2019 - 02:14, a scris:

[...]
Ma refeream la scanarea propriu zisa,  ca procedura, n-are importanta cine-o face.
[...]

[...]

Asa, acum explica ce legatura este intre verificarea documentelor la politia de frontiera si introducerea seriei documentului de calatorie la check-in pe site-ul wizzair.

Pe site-ul wizz, cand faci prima oara checkin, ai optiunea sa salvezi documentul de calatorie ca sa nu il bagi de fiecare data. Eu am salvat buletinul. Ulterior am calatorit cu pasaportul (facnd checkin cu buletinul) de nenumarate ori.

[...]

Editat de Barboso, 05 mai 2019 - 18:02.
Limbaj / flame.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate