Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...
 DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!
 La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 

UPC scumpește din nou abonamentele, la șase luni de la ultima majorare de preț

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,391
  • Înscris: 05.09.2005
Si ce treaba are postarea asta cu subiectul? Aiurea scrieti sa dati senzatia ca UPC mareste abonamentul in preajma Vodafone

#38
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Cum vi se pare oferta ce a fost valabila în perioada 19-23 august cu internet 500, pachetul tv cu toate canalele si pachetele HBO si Sport incluse si o boxa Google mini cadou la 79 lei/ luna pe 2 ani?

Plus telefonia, dar nu prea mai contează

#39
StefanRO

StefanRO

    Hai noroc straine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,757
  • Înscris: 06.03.2018
scump. Eu de BF am prins la 59lei  fara boxa :)

#40
alinushus

alinushus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 631
  • Înscris: 05.01.2004
De Bf acest pachet fara boxă a fost 75 de Ron, am făcut eu contract anul trecut, la următoarea scumpire mi-a fost oferit la 55 de Ron cand am cerut rezilierea. Anul trecut acest pachet era 95 de Ron.

#41
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Merci pt răspunsuri, deci mai bine mai aștept. Oricum aveam ceva rezerve, mai ales pe partea de internet (upload prea mic).

#42
alinushus

alinushus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 631
  • Înscris: 05.01.2004
E un preț ok,. Eu plătesc 55 de Ron după ce am renegociat la scumpire. Inițial am făcut contractul pt 95 de Ron, cu două săptămâni înainte de Bf( am și 4 Ci-uri), a venit Bf și am cerut acel preț, adică 75 cu tot cu Ci-uri, au acceptat deoarece puteam rezilia in 30 de zile, după câteva luni au scumpit abonamentele și mi-au oferit la 55 Ron, tv maxim, HBO+ sport, 4 Ci-uri și internet de 500. Eu am și internet de 1000 de la RDS, așa că internetul UPC nu îl folosesc.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate