Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

UPC scumpește din nou abonamentele, la șase luni de la ultima majorare de preț

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
Si ce treaba are postarea asta cu subiectul? Aiurea scrieti sa dati senzatia ca UPC mareste abonamentul in preajma Vodafone

#38
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Cum vi se pare oferta ce a fost valabila în perioada 19-23 august cu internet 500, pachetul tv cu toate canalele si pachetele HBO si Sport incluse si o boxa Google mini cadou la 79 lei/ luna pe 2 ani?

Plus telefonia, dar nu prea mai contează

#39
StefanRO

StefanRO

    Hai noroc straine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,757
  • Înscris: 06.03.2018
scump. Eu de BF am prins la 59lei  fara boxa :)

#40
alinushus

alinushus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 631
  • Înscris: 05.01.2004
De Bf acest pachet fara boxă a fost 75 de Ron, am făcut eu contract anul trecut, la următoarea scumpire mi-a fost oferit la 55 de Ron cand am cerut rezilierea. Anul trecut acest pachet era 95 de Ron.

#41
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Merci pt răspunsuri, deci mai bine mai aștept. Oricum aveam ceva rezerve, mai ales pe partea de internet (upload prea mic).

#42
alinushus

alinushus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 631
  • Înscris: 05.01.2004
E un preț ok,. Eu plătesc 55 de Ron după ce am renegociat la scumpire. Inițial am făcut contractul pt 95 de Ron, cu două săptămâni înainte de Bf( am și 4 Ci-uri), a venit Bf și am cerut acel preț, adică 75 cu tot cu Ci-uri, au acceptat deoarece puteam rezilia in 30 de zile, după câteva luni au scumpit abonamentele și mi-au oferit la 55 Ron, tv maxim, HBO+ sport, 4 Ci-uri și internet de 500. Eu am și internet de 1000 de la RDS, așa că internetul UPC nu îl folosesc.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate