Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...
 Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN
 

Cod MCK Decodare Tab S2 T815

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
the_ice_master

the_ice_master

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 849
  • Înscris: 20.03.2008
Salutare!

Am o tableta Tab S2 de 9,7 inch, luata de la Vodafone si cu un abonament de date. Au trecut cei 2 ani, abonamentul respectiv nu mai este si am vrut sa-mi decodez tableta, sa pot sa-mi pun alta cartela in ea.
Problema este ca acel cod oferit de Vodafone nu-mi merge fiindca am blocat tableta inainte. Cum? Odata, inainte sa imi fie decodata, am vrut de curiozitate sa incerc o alta cartela si mi-a aparut sa introduc un cod, nestiind atunci ca de fapt e codul de decodare si ca nu pot sa-l introduc de mai mult de 3x, altfel se blocheaza.
Asa ca, acum nu imi merge codul real si am nevoie de codul MCK/ unfreeze code= codul care te lasa din nou sa introduci codul de decodare.
Poate v-ati mai lovit careva de asta si stiti ce si cum sa fac. Am sunat la vodafone, la relatii cu clientii, iar doamna de acolo mi-a zis de magazin Vodafone, dar am zis sa incerc si aici.

Mersi anticipat!

Edited by the_ice_master, 27 February 2019 - 22:22.


#2
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Mergi la un magazin Vodafone.

#3
MariusXT

MariusXT

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 953
  • Înscris: 03.03.2008
Tableta trebuie dusa in service si vei suporta cheltuielile aferente. Ti s-a oferit codul de deblocare care se genereaza pe imei si dupa ca sa rescrie alt cod , cei de la service iti vor cere o taxa, o suma de plata.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate