Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...
 Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...
 Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 

Site de upload

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Am tot felul de materiale care le postez pe Openload in general carti. Din pacate insa nu am atat de multi vizitatori pe cat mi-as dori mai ales ca din ce scrie in regulament se sterge dupa o luna parca daca nu are vizualizari sau download-uri. Unde pot pune Link-urile sau pe ce site-uri? :D :)

#2
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 02.02.2008
ai mai multe posibilitati, iti creezi un site (un blog ar fi mai ieftin) si postezi acolo link-urile catre continutul tau. cat despre site-urile de upload... ai de unde alege...
de la Zippyshare.com - Free File Hosting https://zippyshare.com/, pana la  MEGA https://mega.nz/ si urmatoarele le vor posta colegii...

#3
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Vrei sa le uploadezi sa le pastrezi pentru tine sau s afaci bani/share pentru altii ?!
Pentru tine: eu folosesc (pentru pozele personale) mega.co.nz (50 gb), idrive (5 gb) si degoo (1.2 Tb) - aceleasi fisiere uploadate de 3 ori.
Logic, variantele free, conturi multiple.
Pentru share/bani: habar am.
Oricum, ti-am zis, nu e site-ul de vina, nu ai nevoie de search engine.
Ai nevoie de continut de claitate, care sa fie cautat.
Abia apoi ii faci reclama acelui continut si vei avea vizualizari.

#4
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Pentru mine am spatiu nelimitat in Cloud. Problema este cu reclama ca nu prea stiu pe ce site-uri as putea face.. Posted Image Altfel nu ar stii nimeni Link-ul in veci. Posted Image De exemplu pot atinge intr-o zi cam 100 de Download-uri per total, dar in alte zi cand nu mai urc nimeni se scade imediat la maxim 20-30 de Download-uri. Un scop ar fi sa ating macar 1000 de Download-uri in fiecare zi, inafara de vizualizari.

Edited by hwplanet, 16 August 2018 - 17:51.


#5
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 02.02.2008
incepe cu un blog ... https://www.blogger.com/ apoi google iti gaseste si site-uri free unde poti sa evidentiezi tot continutul tau...

#6
un-simplu-om

un-simplu-om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 15.12.2017
Locuri unde îți poți încărca cărțile sunt Dropbox sau Docdroid.

#7
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018

View Posthwplanet, on 16 august 2018 - 17:49, said:

Pentru mine am spatiu nelimitat in Cloud. Problema este cu reclama ca nu prea stiu pe ce site-uri as putea face.. Posted Image Altfel nu ar stii nimeni Link-ul in veci. Posted Image De exemplu pot atinge intr-o zi cam 100 de Download-uri per total, dar in alte zi cand nu mai urc nimeni se scade imediat la maxim 20-30 de Download-uri. Un scop ar fi sa ating macar 1000 de Download-uri in fiecare zi, inafara de vizualizari.
Hmmm, pai hai sa facem 18 topicuri pe aceeasi tema, nu crezi ?!
https://forum.softpe...-search-engine/

#8
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Cărțile acelea despre care vorbești sunt scrise de tine ?
Sau vorbim despre drepturi de autor ?

#9
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 02.02.2008
daca nu vrea sa-si creeze site pentru a-si promova contentul inseamna ca ori nu-i apartine ori vrea sa il ofere contra cost.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate