Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Site de upload

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Am tot felul de materiale care le postez pe Openload in general carti. Din pacate insa nu am atat de multi vizitatori pe cat mi-as dori mai ales ca din ce scrie in regulament se sterge dupa o luna parca daca nu are vizualizari sau download-uri. Unde pot pune Link-urile sau pe ce site-uri? :D :)

#2
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
ai mai multe posibilitati, iti creezi un site (un blog ar fi mai ieftin) si postezi acolo link-urile catre continutul tau. cat despre site-urile de upload... ai de unde alege...
de la Zippyshare.com - Free File Hosting https://zippyshare.com/, pana la  MEGA https://mega.nz/ si urmatoarele le vor posta colegii...

#3
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Vrei sa le uploadezi sa le pastrezi pentru tine sau s afaci bani/share pentru altii ?!
Pentru tine: eu folosesc (pentru pozele personale) mega.co.nz (50 gb), idrive (5 gb) si degoo (1.2 Tb) - aceleasi fisiere uploadate de 3 ori.
Logic, variantele free, conturi multiple.
Pentru share/bani: habar am.
Oricum, ti-am zis, nu e site-ul de vina, nu ai nevoie de search engine.
Ai nevoie de continut de claitate, care sa fie cautat.
Abia apoi ii faci reclama acelui continut si vei avea vizualizari.

#4
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Pentru mine am spatiu nelimitat in Cloud. Problema este cu reclama ca nu prea stiu pe ce site-uri as putea face.. Posted Image Altfel nu ar stii nimeni Link-ul in veci. Posted Image De exemplu pot atinge intr-o zi cam 100 de Download-uri per total, dar in alte zi cand nu mai urc nimeni se scade imediat la maxim 20-30 de Download-uri. Un scop ar fi sa ating macar 1000 de Download-uri in fiecare zi, inafara de vizualizari.

Edited by hwplanet, 16 August 2018 - 17:51.


#5
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
incepe cu un blog ... https://www.blogger.com/ apoi google iti gaseste si site-uri free unde poti sa evidentiezi tot continutul tau...

#6
un-simplu-om

un-simplu-om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 15.12.2017
Locuri unde îți poți încărca cărțile sunt Dropbox sau Docdroid.

#7
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018

View Posthwplanet, on 16 august 2018 - 17:49, said:

Pentru mine am spatiu nelimitat in Cloud. Problema este cu reclama ca nu prea stiu pe ce site-uri as putea face.. Posted Image Altfel nu ar stii nimeni Link-ul in veci. Posted Image De exemplu pot atinge intr-o zi cam 100 de Download-uri per total, dar in alte zi cand nu mai urc nimeni se scade imediat la maxim 20-30 de Download-uri. Un scop ar fi sa ating macar 1000 de Download-uri in fiecare zi, inafara de vizualizari.
Hmmm, pai hai sa facem 18 topicuri pe aceeasi tema, nu crezi ?!
https://forum.softpe...-search-engine/

#8
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Cărțile acelea despre care vorbești sunt scrise de tine ?
Sau vorbim despre drepturi de autor ?

#9
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
daca nu vrea sa-si creeze site pentru a-si promova contentul inseamna ca ori nu-i apartine ori vrea sa il ofere contra cost.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate