Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Backu-up box Fronius
 Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun
 Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet
 Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele
 

KeyHost - neseriozitate in forma pura.

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
21 răspunsuri în acest subiect

#19
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 31.145
  • Înscris: 03.07.2008

View Posttigerheart, on 13 martie 2018 - 15:57, said:

KeyHost ar trebui sa fie doar un reseller ce tine de PublicDomainRegistry, de asta si am zis sa discuti la PublicDomainRegistry ca ei pot face mai multe. Acum cativa ani am avut o problema asemanatoare cu un reseller, am contactat firma mare si mi-a dat toate datele necesare ca sa il transfer, dar al meu nu era deja expirat. La tine e mai complicat.
A aparut 2019 pentru ca uneori se prelungeste automat cu un an chiar daca nu platesti dar in cateva zile se modifica si se pregateste ca domeniul sa intre in procesul de stergere.

Deci asta era. Eu am crezut ca au ajuns banii pe care i-am platiti celor de la keyhost (conform facturii din primul post) la PublicDomainRegistry.

Multumesc inca o data pentru promtitudine si pentru rabdare!

#20
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.911
  • Înscris: 07.08.2008
Pana acum nu ti-au raspuns cei de la PublicDomainRegistry?

#21
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 31.145
  • Înscris: 03.07.2008
Inca nu.
Le-am scris sambata si mi-au trimis un raspuns automat cu niste linkuri de contact. Le-am scris azi dimineata din nou si astept. Posted Image

#22
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 31.145
  • Înscris: 03.07.2008
In cele din urma s-a rezolvat problema. Discutia cu PublicDomainRegistry mergea anevoios (raspunde la un email cam la 7-10 zile) si intre timp l-a restaurat keyhost.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate