Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...
 Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...
 Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 

Recomandare Blefaroplastie

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
LifeLapse

LifeLapse

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 24.01.2013
Salutari!

Sunt pe cale sa fac blefaroplastie inferioara pe ambele parti si m-ar interesa o recomandare in Bucuresti.
Am gasit un thread pe aceasi tema dar se pare ca e din 2009 si nu mai e de actualitate.


Din ce am gasit eu fara recomandarea nimanui ar fi clinica Zetta unde, din ce scriu ei cel putin, medicii primari par sa aiba o experienta impresionanta.


Daca se considera reclama atunci va rog sa-mi trimiteti mesaj privat.
In rest, daca stiti sa-mi spuneti si cam ce preturi stiti ca se practica, si daca a avut cineva experienta asta cu anestezie locala cum a fost.


Multumesc frumos :)

#2
Ami3535

Ami3535

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.12.2018
Buna
Si as dori sa imi fac operatie de blefaroplastie la anul in februarie,daca cineva a facut si ne poate spune daca este multumita de rezultate.
Multumesc 😊

#3
thalia

thalia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,934
  • Înscris: 07.11.2007
Buna

Eu am facut la o clinica in Cluj. Sunt foarte multumita de rezultate. Din pacate, la 3 ani dupa interventie pielea tinde sa se lase , nu vizibil dar nah forta gravitationala...
Eu am fost foarte multumita si as repeta oricand.

#4
Ami3535

Ami3535

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.12.2018
Multumesc pentru informatii
Pungutele de grasime au reaparut?Am mai vb cu cineva si mi a zis ca dupa nici un an i au reaparut:(

#5
MaiaP

MaiaP

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.06.2019
Și-a făcut cineva blefaroplastie inferioara la spital de stat? Sunt interesată de aceasta intervenție și doresc detalii pe forum sau in mesaj privat. Adresa mea de mail este [email protected]

#6
thalia

thalia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,934
  • Înscris: 07.11.2007
Nu, nu se face la stat, se face in privat si costa.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate