Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Recomandare Blefaroplastie

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
LifeLapse

LifeLapse

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 24.01.2013
Salutari!

Sunt pe cale sa fac blefaroplastie inferioara pe ambele parti si m-ar interesa o recomandare in Bucuresti.
Am gasit un thread pe aceasi tema dar se pare ca e din 2009 si nu mai e de actualitate.


Din ce am gasit eu fara recomandarea nimanui ar fi clinica Zetta unde, din ce scriu ei cel putin, medicii primari par sa aiba o experienta impresionanta.


Daca se considera reclama atunci va rog sa-mi trimiteti mesaj privat.
In rest, daca stiti sa-mi spuneti si cam ce preturi stiti ca se practica, si daca a avut cineva experienta asta cu anestezie locala cum a fost.


Multumesc frumos :)

#2
Ami3535

Ami3535

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.12.2018
Buna
Si as dori sa imi fac operatie de blefaroplastie la anul in februarie,daca cineva a facut si ne poate spune daca este multumita de rezultate.
Multumesc 😊

#3
thalia

thalia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,934
  • Înscris: 07.11.2007
Buna

Eu am facut la o clinica in Cluj. Sunt foarte multumita de rezultate. Din pacate, la 3 ani dupa interventie pielea tinde sa se lase , nu vizibil dar nah forta gravitationala...
Eu am fost foarte multumita si as repeta oricand.

#4
Ami3535

Ami3535

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.12.2018
Multumesc pentru informatii
Pungutele de grasime au reaparut?Am mai vb cu cineva si mi a zis ca dupa nici un an i au reaparut:(

#5
MaiaP

MaiaP

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.06.2019
Și-a făcut cineva blefaroplastie inferioara la spital de stat? Sunt interesată de aceasta intervenție și doresc detalii pe forum sau in mesaj privat. Adresa mea de mail este [email protected]

#6
thalia

thalia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,934
  • Înscris: 07.11.2007
Nu, nu se face la stat, se face in privat si costa.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate