Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

arii
 Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...
 Meta Quest 3 512 gb

Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte
 Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu mai sunt proteste?
 

Persoana amendata ca si-a uitat obiectul muncii sau cum te baga prostii in bucluc

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
78 răspunsuri în acest subiect

#73
spider_zero_sapte

spider_zero_sapte

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 18.721
  • Înscris: 21.08.2007
Mda, toți fac parte din aceeași tagmă, dar din promoții diferite.




PS. Boschetarul de la Piatra nu are nicio vină. Rucsacul l-au uitat niște centuriste în drum spre Târgu Mureș.

Editat de spider_zero_sapte, 27 noiembrie 2015 - 19:29.


#74
Bogdansv1

Bogdansv1

    Nauc

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.289
  • Înscris: 13.03.2015

 gingisKHAN2015, on 27 noiembrie 2015 - 19:09, said:

Indubitabil . Desi e mai prezent in zona de  est , nord est fenomenul  , arareori se poate manifesta si in partile civilizate ale tarii . Bine , acum ,cum bine ati observat , la noi fiind  o zona cu multa imigratie interna , cum ati si afirmat  de altfel  anterior , excelenta , va amintiti , desigur , nu-i asa  ? , e posibil ca cetatenii respectivi sa faca parte de ce nu , din aceasta tagma !  Cum era  aia  "  o adunatura de tigani , moldoveni si rusi " , nu asa era , maestre ?

Acum sa nu-mi spui ca si Cristi din Banat a venit de pe alte meleaguri... nu e el "frucea" ci altceva dar e cel mai "popular" banatean pe YT, nu?

Mongolule, imi asum ca sunt nebun, fiind din NE, despre prostie, reciteste-mi semnatura. Vad ca se accentuiaza la tine dispretul fata de cei din aceasta parte a tarii... macar prostia asta i-a dat pe Eminescu si Enescu, ca sa nu spun de altii.

Editat de Bogdansv1, 27 noiembrie 2015 - 21:37.


#75
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 22.349
  • Înscris: 23.02.2015
Bogdane , eu am mai spus ce era de spus  o  data . Atunci s-a sters topicul respectiv . Nu reiese din asta generalizarea la toata omenirea de acolo .  Daca ai fi urmarit dinamica initierii discutiilor cu maestrul ai fi stiut ca   nu eu am pus capsa la  calup . Dar  e o limita . Omul se calmeaza doua trei saptamani ,probabil cat isi ia medicatia , ma uita , si uite cum e azi , daca citesti din urma , iar se trezeste si  mai baga paie pe foc . Fara  instiintare , fara preaviz , fara sa -l bage in seama cineva . De acu iar mai sta o perioada ca cucu singur linistit . E naspa , asta e crucea mea de carat pe lume .

 spider_zero_sapte, on 27 noiembrie 2015 - 09:34, said:

Doar daca locuiti in Lugoj si nu aveti pregatire melitara.:-) In rest...prostia e contagioasa iar massmedia e vector de diseminare.

Ia Bogdane  ! Am zis eu ceva aici ? De cateva saptamani era pace . Acu iar il apuca !

#76
Bogdansv1

Bogdansv1

    Nauc

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.289
  • Înscris: 13.03.2015
Mongolule, si eu am intrat in clinciuri cu multi dar m-am ferit de generalizari, INDIFERENT de argumentele celeilalte persoane. Ma uit ca pe forum banateni sunt scaiba, calinkgb si altii si nu generalizez fie si numai sa nu-i jignesc.
Prin postarea ta i-a jignit pe December, Lucian_M, slai, dorin_2k si altii (ti-am insiruit niste nume pe care sigur le cunosti). Simti ceva remuscari?

Daca te aprinzi asa repede, nu-i benefic, ti-am spus candva de regula cu 5-5 (fa 5 cinci pasi in spate si gandeste 5 minute) este cea mai buna metoda pentru cineva coleric, ti-o spune unul care s-a desteptat acum vreo 20 de ani cand de furie era sa lase pe altcineva invalid pe viata, noroc cu prietenii care au intervenit.

#77
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 22.349
  • Înscris: 23.02.2015
Oameni admirabili care nu se compara ca si tine pana in prezent . Nu e nici o generalizare aici . Singurul care nu isi vede de  ale lui  e persoana . Orice ai face  tot naspa ajungi cu el . Nici sanctiuni nici nimic nu il ating . Periodic o ia de la capat .

#78
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 30.000
  • Înscris: 27.09.2008
In oferta de BF la amazon: Spicebomb.

[ http://fimgs.net/images/perfume/nd.13857.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#79
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 20.125
  • Înscris: 25.02.2007
In Romania nici n-am avut atentate teroriste si teroristii deja castiga.
Da' cand functiile se dau/tin cu spaga ce kkt sa iasa..

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate