Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...
 Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...
 In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 

mihai bravu residence - blocnou.com (central place)

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
75 răspunsuri în acest subiect

#73
Joakin

Joakin

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 276
  • Înscris: 27.07.2015
Ceva noutati pe aici? Am avut cumva dreptate ca toate demersurile sunt inutile?

#74
filipokk

filipokk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 70
  • Înscris: 16.08.2015

View PostJoakin, on 18 februarie 2016 - 10:12, said:

Ceva noutati pe aici? Am avut cumva dreptate ca toate demersurile sunt inutile?
Eu nu am primit nimic.

#75
filipokk

filipokk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 70
  • Înscris: 16.08.2015
Am primit un răspuns.
„... Inspectoratul Regional în Construcții București-Ilfov s-a adresat societăților de proiectare care au întocmit proiectele de specialitate pentru structurile celor două clădiri, cu solicitarea de a întocmi puncte de vedere privind respectarea reglementărilor tehnice în vigoare la proiectarea și execuția clădirilor, semnate de inginerii proiectanți ai structurii și însușite prin semnătură de verificatorul proiectelor atestat MLPAT la cerința fundamentală de rezistență mecanică și stabilitate.”
[ https://i.imgur.com/UjdkAUL.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#76
Joakin

Joakin

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 276
  • Înscris: 27.07.2015
In felul acesta s-a spalat ISC-ul pe maini.
Ma indoiesc ca societatile de proiectare si verificatorul de proiect isi vor turna cenusa in cap, culpabilizandu-se.
Aceasta hartie este suprema dovada ca ISC-ul este inutil si nu isi asuma absolut nimic. Viata acelor oameni este in pericol in orice moment, iar ISC-ul cere punct de vedere potentialilor criminali :)) Doar in Romania e posibil...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate