Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect
 touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...
 Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO
 Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......
 

O noua melodie

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
EvilBeast21

EvilBeast21

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 22.03.2015
Am venit cu alta. Imi place refrenul cum mi-a iesit. Pareri?
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/W72ElONpMEo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Nu ți-ai luat copyright claim pentru râsetul din Thriller? Dacă nu, o să îți iei în curând, Sony nu iartă pe nimeni. Pune niște efecte pe voce, este prea fadă, înfundată. Corectează, înregistrează-te până iese fără nici o greșeală. Ai câteva greșeli când ieși din ritm și apoi te grăbești să recuperezi. Un exemplu la 1:40. Refrenul care este la fel se face doar odată apoi se repetă din editor.

Edited by gerbil, 19 April 2015 - 22:36.


#3
motanu44

motanu44

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,719
  • Înscris: 01.08.2007
Fara suparare, dar cunosc atatea persoane cu ureche muzicala si voce care nu doresc sa se bage in seama... si scena de la Romanii au talent e plina cu "talentati" care vor musai sa se bage in seama... doar de dragul de a fi considerati talentati...

Nu ai tangente cu muzica... nu simti muzica, nu simti poezia.

Poate o fi la moda sa fii rapper / hip-hopper / whatever ..... dar reprofileaza-te, nu e asta darul tau. Mai cauta... poate chiar ai talent la ceva!

#4
MariusH21

MariusH21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 359
  • Înscris: 01.04.2015
Imi plac versurile, dar am impresia ca te grabesti.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate