Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare incarcator auto Iphone

Pentru cei care locuiesc in bloc ...

Taiere ramuri "neroditoare...

Business/afacere cu utilaje
 Genetica vs educatia vs cultura

Asus ROG - Probleme mari wi-fi

Recomandare Apartament

reparatie zgarietura bara spate
 Lipire XPS de hidroizolație ...

Detectare dispozitiv de ascultare...

suport/cutie fixare SSD in locul ...

Popcorn stradal
 De ce ard asa de violent masinile...

Sfat achizitie bicicleta MTB

Imi tot apare ipconfig

Degresant auto eficient
 

Problema Base system Device.

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
melfiki1

melfiki1

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 19.01.2015
Salut am si eu o problema la un laptop Sony Vaio model VPCEB1M1E, nu am instalat driver-ul de Memory card reader din ce am citit.Driver-ul de Memory Card reader de pe platforma europeana pentru modelul meu nu functioneaza are cineva vreo idee cum as putea sa rezolv asta?

[ http://imageshack.com/a/img537/6439/OAIocs.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Din ce am observat nu imi citeste nici telefonul ...imi spune ca nu are un driver "MT65XX android phone" am incercat sa il fac manual gen sa il downloadez si sa-i dau cu driver update, si nu mi-a functionat.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate