Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Steaua - Rapid 3-0

- - - - -
  • Please log in to reply
296 replies to this topic

#109
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005

View Postcocaine, on Mar 21 2008, 01:41, said:

Mi-ar placea teribil sa il tavaleasca bine inainte cativa jandarmi sa il invete minte pe idiot, asta daca nu au facut-o deja altii pana acum
eu as face al'ceva...

toti jucatorii...sa se constituie parte civila in proces impotriva lui...si sa ceara primele de joc...5000 euro la fiecare jucaor...inseamna ceva...
clubul la fel...sa solicite de la el...daune materiale....

sa vedem atunci ....

#110
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View Postbubalus, on Mar 21 2008, 00:44, said:

eu as face al'ceva...

toti jucatorii...sa se constituie parte civila in proces impotriva lui...si sa ceara primele de joc...5000 euro la fiecare jucaor...inseamna ceva...
clubul la fel...sa solicite de la el...daune materiale....

sa vedem atunci ....
Ce sa vezi? Crezi ca a aruncat copos cu obiecte sa aiba de unde plati?:) Il baga la puscarie si gata.

#111
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Asta daca il gasesc. :lol:

#112
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003
Cateva sunt punctele clare, degeaba incearca rapidistii sa abereze.

1) Arbitrul a fost lovit in cap. http://www.realitatea.net/ (este clar acolo obiectul pentru cei care cred ca "facea la misto")
2) Au incercat din nou sa il loveasca pe arbitru DUPA CE COMENTATORUL a facut apel la galerie sa inceteze.

Oricine in locul arbitrului ar fi oprit jocu. Este normal.

Acuma fabulatia: Cel care a aruncat primul obiect a fost platit de Gigi Becali

Deci nu numai ca acel individ trebuia cumva sa se strecoare la peluza II in galeria rapidista (care se stiu toti cu toti de ani de zile!), DAR mai trebuia sa aiba si o extrem extrem de mare precizie la aruncarea cu bricheta sa il prinda pe arbitru fix in cap de la distanta aia. Ma intreb unde gasesti un astfel de om dibace :)

#113
icx

icx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 635
  • Înscris: 25.02.2007
Cu sau fără banii lui Becali sau o influență nu știu de care, dacă aș fi fost arbitru, aș fi procedat la fel. Acum, teorii se pot scrie o grămadă. În zona aia sigur stăteau (numai) suporterii Rapidului? Nu am găsit nimic concret în acest sens.

În orice caz, decât să mă fac arbitru, mai bine mă fac jandarm. Numai ca să colecționez 50-100 de dinți pe partidă. Așa merită toți ăștia. :deadtongue:

Ar trebui să se joace ultimele 20 de minute, cu porțile închise, de la scorul de 1-0 pt Rapid, cum s-a mai întâmplat acum câțiva ani, în Champions League mi se pare.

#114
toxicvibes

toxicvibes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 29.10.2006
in semn de protest si scarba acest thread ar trebui inchis. Ca si tot campionatul de altfel... sa se uite baietii la televizor sa vada cum e in CL.

#115
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Eu am impresia ca rapidistii sunt idioti. In loc sa lase ciocul mic si sa incerce sa imbuneze comisia sa nu ii arda rau de tot pe toate planurile, ei continua cu fantasmagoriile, acuzele la adresa arbitrului, a adversarilor si a primului oier...
Idioti, isi merita soarta.

#116
jihadu

jihadu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,377
  • Înscris: 19.01.2007

View PostGoofy, on Mar 21 2008, 11:55, said:

Eu am impresia ca rapidistii sunt idioti. In loc sa lase ciocul mic si sa incerce sa imbuneze comisia sa nu ii arda rau de tot pe toate planurile, ei continua cu fantasmagoriile, acuzele la adresa arbitrului, a adversarilor si a primului oier...
Idioti, isi merita soarta.


Goofy, cand o sa vina ziua aia frumoasa cand o sa mai castige si Steaua un meci curat...fara arbitri, bani ,la masa verde, etc?

Edited by jihadu, 21 March 2008 - 11:59.


#117
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Cand vom avea arbitrii de cl, cand dinamo, rapid, cfr si restul nu vor mai fura cu arbitrii etc. Pana una alta Steaua a castigat pe teren pana acum, acum va castiga si la masa verde, si asta e, daca avem suporteri atat de idioti, asa merita.

#118
Scumpicuta

Scumpicuta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 559
  • Înscris: 27.10.2007
Eu daca as fi in locul celor de la Rapid, sau CFR as trimite cativa suporteri falsi, imbracati in culorile rosu si albastru sa arunce cu obiecte pe Ghencea...

#119
Sascha

Sascha

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 11.08.2006
pentru prima oara in romania un arbitru are "cojones" sa opreasca un meci...

Sper sa nu fie ultimul....

Sper ca arbitrii sa inceapa din etapele viitoare sa opreasca mai multe meciuri.

Antescriitori mei vorbeau de meciurile steaua rapid cu surubul sau de cel in care ganea a strans e gat un arbitru - si acelea trebuiau intrerupte.

Teoria conspiratiei la romani......suporteri infiltrati, asteptau momentul in care sa arunce....

FELICITARI dl arbitru Deaconu!!!!!

Apel catre arbitrii - INTRERUPE-TI TOATE MECIURILE IN CARE OLIGOFRENII RAPIDISTI, STELISTI, DINAMOVISTI, CRF-ISTI ISI BAT JOC DE FOTBAL SI DE MAREA MAJORITATE A SUPORTERILOR PLATITORI DE BILETE SI ABONAMENTE!!!!!

Fan STEAUA

(Cu abonament)



View PostScumpicuta, on Mar 21 2008, 12:29, said:

Eu daca as fi in locul celor de la Rapid, sau CFR as trimite cativa suporteri falsi, imbracati in culorile rosu si albastru sa arunce cu obiecte pe Ghencea...


Scumpicuta,

Idioti ca tine fac fotbalul urat....

Iata oligofrenii de care vorbeam

#120
Scumpicuta

Scumpicuta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 559
  • Înscris: 27.10.2007

View PostSascha, on Mar 21 2008, 12:38, said:

...

Scumpicuta,

Idioti ca tine fac fotbalul urat....

Iata oligofrenii de care vorbeam

Norocul tau ca nu mai exista idioti ca mine...
Toate abuzurile au fost facut de cei cu abonament, ca tine...

In final, iti readuc aminte ca Rednic a stiut de acest truc, motiv pentru care si-a dat demisia inca dinainte...

Ia-l pe jiji si pupa-l, ca a adus 3 puncte Stelei... sa vedem la ce o sa-i foloseasca, ca daca va ajunge in CL, va pierde sigur, asa cum ne-a obisnuit...

#121
Memo

Memo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,551
  • Înscris: 08.02.2005
http://www.prosport....decizie-2471080

Quote

"Domnul Zotta, acest mare cunoscător în materie de arbitraj, nu are dreptate. Arbitrul de rezervă nu înlocuieste un arbitru accidentat de o piatră aruncată din tribună. Obiectul vătămării nu a fost găsit Și Alexandru Tudor trebuia sa opreasca meciul in Giulești acum două sezoane. Poate că totul a fost premeditat din partea suporterilor rapidisti. Arbitrajul a fost foarte bun pâna a fost lovit in cap. Astfel de gesturi n-au ce cauta pe un stadion. Cine latra, latra in van si in pustiu cu aberatiile lor. A fugit sunca din fasole si sunt innebuniti. Nu a existat nicio premeditare", a adăugat Sandu.

"Nașul" a comentat și articolul apărut în cotidianul Cancan care a prezentat faptul că cei trei arbitri ai derby-ului s-au întâlnit înaintea meciului. "Foarte bine ca s-au intalnit, au pus la cale arbitrajul. Si bravo jucatorilor pentru ca n-au fost incidente. Si bravo stelistilor, bine ca au plecat. Cine a avut aceasta idee, a avut o idee foate buna pentru ca s-au oprit incidentele", a declarat oficialul

Vorba unuia: NO COMMENT

#122
Sascha

Sascha

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 11.08.2006

View PostScumpicuta, on Mar 21 2008, 12:44, said:

Norocul tau ca nu mai exista idioti ca mine...
Toate abuzurile au fost facut de cei cu abonament, ca tine...

In final, iti readuc aminte ca Rednic a stiut de acest truc, motiv pentru care si-a dat demisia inca dinainte...

Ia-l pe jiji si pupa-l, ca a adus 3 puncte Stelei... sa vedem la ce o sa-i foloseasca, ca daca va ajunge in CL, va pierde sigur, asa cum ne-a obisnuit...


Exista, stai linistita....citeste numai in acest topic cati oameni incita la violenta....

Faptul ca am abonament la echipa cu care tin demonstreaza ca nu sunt unul din stelistii de "ocazie". am abonament la tribuna a doua, merg cu iubita mea la meciuri, nu scuip seminte in capul nimanui (vezi butelie borcea) si nu injur pe nimeni......

Rednic a anuntat ca demisioneaza din cauza schimbarii de actionariat....crezi ca daca stia dinainte de o astfel de premeditare (si o putea dovedi) nu facea o conferinta de prea sa anunte?!?

Jiji este un aberant care a participat la distrugerea fotbalului romanesc......Steaua va pierde sigur in CL, dar spune-mi ce alta echipa din Romania a mai ajuns acolo???? Crezi ca se asteapta cineva sa castigam CL cu un buget ca al echipelor romanesti??????

Edited by Sascha, 21 March 2008 - 12:58.


#123
alex_nitz_87

alex_nitz_87

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 30.04.2007
Pt cei care fac referire la meciul in care Ganea l-a strans de gat pe tusier:Ganea era unul singur, suporteri rapidisti aseara erau aproape 10.000

#124
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,813
  • Înscris: 06.09.2006
Pai si ce, s-au aruncat 10.000 de brichete pe teren? Au fost unul sau doi retardati care au aruncat cu obiecte in teren (nu stiu de la ce echipa si nici nu ma intereseaza). Nu-i acuza pe toti fanii Rapidului, ca asa nici Ganea n-a fost singur acolo, mai erau 10 imbracati ca el pe teren, plus aia de pe banca de rezerve. Numai ca aia erau, din fericire, normali la cap si au incercat sa il opreasca, nu l-au incurajat. Asa a fost si la meciul de aseara, au fost numai doi handicapati din cauza carora s-a umplut de rahat o intreaga competitie si din cauza carora au acuma de pierdut nu numai Rapidul si Steaua, ci si absolut toate celelalte echipe si suporteri care au avut proasta inspiratie sa se lase angrenati in campionatul asta de cacao... Nici fotbal nu suntem capabili sa jucam frumos si linistit in tara asta. Nu suntem noi daca nu dam cu-o petarda, daca nu injuram pe cineva de mama sau nu proiectam macar o flegma in capul celui de alaturi. Nu e vorba ca e Steaua sau Rapid de vina aici. Aici e de vina prostia, marlania, obrazul gros, lipsa de bun simt...  Toti cei care intra in gasca asta - si avem mult prea multi pentru o tara atat de mica - sunt vinovati de situatia creata, incepand de la liderul handicapatilor "celebri", Becali (care isi varsa dejectiile cum si cand i se scoala lui, la ce post de televiziune vrea, numai pentru ca are bani si gata), si pana la ultimul retard anonim din teapa celor/celui care s-a gandit ca are o bricheta in plus aseara si, in loc sa si-o bage undeva, a gasit de cuviinta sa o arunce pe teren.

Edited by KoShiMin, 21 March 2008 - 15:13.


#125
Scumpicuta

Scumpicuta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 559
  • Înscris: 27.10.2007
Dar de ce credeti voi ca au aruncat cu bricheta in teren ?
A venit din partea rapidista, scorul era favorabil...

#126
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
De oligofreni, de ce altceva crezi? Sau aveai impresia ca acolo in galerie sunt doar doctori docenti?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate