Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Steaua - Rapid 3-0

- - - - -
  • Please log in to reply
296 replies to this topic

#289
Scumpicuta

Scumpicuta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 559
  • Înscris: 27.10.2007
N-ai ghicit...
Eu de cand mi-am ales sa tin cu Steaua am avut numai satisfactii, campionate fara numar, cupe nenumarate, calificari in liga nu mai spun, puncte aduse din europa, garla...

Toate astea numai suporterilor Steaua le-au fost dedicate.

Din cele cateva mii de echipe din Romania, imagineaza-ti ca numai una singura a putut sa realizeze asa ceva, chiar daca mai sunt unii la Dinamo care isi dau aere, aia o fac pe vorbe, nu pe fapte cum a facut Steaua.

Intreaba orice strain despre fotbalul romanesc, o sa spuna Hagi, Romania, Steaua.

Restul echipelor, Dinamo, Rapid, intra la categoria "etc" sau, in unele tari mai exista sintagma "si altii...".

#290
gica0

gica0

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 03.07.2007

View PostScumpicuta, on Apr 1 2008, 10:46, said:

N-ai ghicit...
Eu de cand mi-am ales sa tin cu Steaua am avut numai satisfactii, campionate fara numar, cupe nenumarate, calificari in liga nu mai spun, puncte aduse din europa, garla...

Toate astea numai suporterilor Steaua le-au fost dedicate.

Din cele cateva mii de echipe din Romania, imagineaza-ti ca numai una singura a putut sa realizeze asa ceva, chiar daca mai sunt unii la Dinamo care isi dau aere, aia o fac pe vorbe, nu pe fapte cum a facut Steaua.

Intreaba orice strain despre fotbalul romanesc, o sa spuna Hagi, Romania, Steaua.

Restul echipelor, Dinamo, Rapid, intra la categoria "etc" sau, in unele tari mai exista sintagma "si altii...".
Acu' te dai stelista, nu demult erai rapidista. Ca sa credem ( si in spiritul dorintei lui  Sorin), urmatorul tau post sa inceapa cu "Hai Steaua" scris cu majuscule (nu colorat, ma multumesc cu alb-negru)

#291
Scumpicuta

Scumpicuta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 559
  • Înscris: 27.10.2007
Eu n-am tinut niciodata cu Rapid, de unde ai scos asta ?

#292
arcond

arcond

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 2,116
  • Înscris: 15.11.2006

View PostScumpicuta, on Apr 1 2008, 08:26, said:

Adica tu astepti sa faca crima si pe urma il condamni ?

Total gresit.

In mod normal, pe stadioanele din Anglia, stewardul daca vede pe cineva ca sta in picioare si face galagie, se duce la el, il ia de mana si il da afara.
     Nu este nevoie sa se produca nici o crima .

    Cu imaginatie se pot gasi metode absolut pasnice pentru disciplinarea suporterilor , important este sa se manifeste interes . Tocmai incerc sa sugerez ca se poate aplica asa ceva .

#293
Scumpicuta

Scumpicuta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 559
  • Înscris: 27.10.2007
Exact asta am spus si eu.
Sa pui oameni in tribuna.

#294
arcond

arcond

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 2,116
  • Înscris: 15.11.2006

View PostScumpicuta, on Apr 1 2008, 15:10, said:

Exact asta am spus si eu.
Sa pui oameni in tribuna.
   Ideea e ca trebuie actionat .

   Cum ajungi insa sa promovezi masuri concrete care sa imbunatateasca vizibil situatia pe stadioane ?   Adica trebuie stabilit locul si persoana spre care trebuie inaintatate propunerile .

   Cu opinii sau dorinte nu se prea face nimic .

#295
AndreicuKapp

AndreicuKapp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 570
  • Înscris: 03.06.2006
decizia normala si corecta(dar evident, nu cred ca si conforma cu regulamentul, care e o aiureala) ar fi fost reluarea meciului din minutul 71 si daca steaua egala sau chiar batea, lua punct/-e..daca nu, nu. In schimb, rapidul, indiferent de rezultat(victorie, egal, infrangere), sa fie depunctata, pentru ca nu a asigurat securitatea. Si o spun ca suporter al Craiovei, deci obiectiv, neinteresandu-ma ce se intampla cu steaua sau rapid sau cfr...eh..poate nu chiar obiectiv cu cfr, pe care n-as prea vrea sa-i vad campioni...
PS
geniala replica lui Mircea Badea la adresa lui radoi: "baiatul care ori e accidentat, ori se pregateste sa fie accidentat"..pentru mine va ramane definitia acestui jucator, a carui cota a fost umflata artificial, doar-doar va fi cumparat de cineva, desi la steaua mereu au fost jucatori mai buni decat el..

Edited by AndreicuKapp, 01 April 2008 - 15:46.


#296
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003

View PostScumpicuta, on Mar 31 2008, 09:11, said:

Steaua, daca era corecta, putea sa propuna ea sa se rejoace meciul...
Dar nu s-a simtit in stare sa castige cu rapid si a tacut malc, ateptand coruptii sa-si faca treaba.

Noroc ca mai sunt echipe cu coloana, nu Vasluiul, care se vor da la o parte din fata CFR-ului...
In acest mod, jiji va ramane si futut si cu banii luati.
Care sunt alea ? :lol:

View PostScumpicuta, on Apr 1 2008, 11:46, said:

N-ai ghicit...
Eu de cand mi-am ales sa tin cu Steaua am avut numai satisfactii, campionate fara numar, cupe nenumarate, calificari in liga nu mai spun, puncte aduse din europa, garla...

Toate astea numai suporterilor Steaua le-au fost dedicate.

Din cele cateva mii de echipe din Romania, imagineaza-ti ca numai una singura a putut sa realizeze asa ceva, chiar daca mai sunt unii la Dinamo care isi dau aere, aia o fac pe vorbe, nu pe fapte cum a facut Steaua.

Intreaba orice strain despre fotbalul romanesc, o sa spuna Hagi, Romania, Steaua.

Restul echipelor, Dinamo, Rapid, intra la categoria "etc" sau, in unele tari mai exista sintagma "si altii...".

Eu imi amintesc cum bagasei pe Poiana niste documente care aratau in viunea ta cat de ticaloasa e Steaua si BKL.

Poate isi aminteste si superu'...

Despre Bkl poti sa spui ce vrei, caci notorietatea si-a obtinut-o de pe urma Stelei, altfel nu era decat un altul care avea bani.

Dar cu Steaua...usor cu pianul pe scari. ;)

#297
Scumpicuta

Scumpicuta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 559
  • Înscris: 27.10.2007
Cred ca faci confuzii, Fanariotul...

Nu stiu la ce documente te referi...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate