Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 

Black Friday 2014

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
6256 replies to this topic

#6247
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Si cam la ce pret te-ai gandit?

#6248
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Pentru stele e nevoie de telescop.

#6249
standardul987

standardul987

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 26.11.2014
1200 ron.Ajunge si acest binoclu pana la stele:)

#6250
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
O ajunge dar la 12 milioane eu am pretenția să pot vedea steaua în detaliu 4k și să îi pot calcula repede aria.

Edited by gerbil, 04 December 2014 - 19:05.


#6251
standardul987

standardul987

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 26.11.2014
O vezi doar HD si in functie de cat de iscusit esti,poti calcula suprafata repede sau nu.

#6252
gabu91

gabu91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 28.11.2009
Gerbil are dreptate, fara sa calculezi repede aria, volumul, inclinarea ecuatorului pe orbita precum si perioada rotatiei siderale nu prea merita luat. De curiozitate, era la acelasi pret ca si acum?

Eu de black friday am adaugat in cos si trimis comenzile imediat ce au postat produsele, partea proasta este ca la mouse-uri de 9 lei va trebui sa platesc transportul de 12 lei. Le-am scris pe email, fiindca pe telefon nu am reusit sa-i prind, pentru a trimite produsele sub o singura comanda dar nu mi-au dat niciun raspuns pana acum. Momentan imi apare asa pe cont. Saracul cel de la curierat, l-am refuzat de vreo 4 ori pana sa nu ma mai sune. Mie mi se pare cam abuziv sa fi obligat sa achizitionezi produsul numai prin firma de curierat atat timp cat sunt atatea magazine de la care puteam ridica produsele. Combinatia lor.

Si voi ati procedat la fel?

Attached Files


Edited by gabu91, 04 December 2014 - 19:26.


#6253
standardul987

standardul987

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 26.11.2014
Nu l-am luat la acelasi pret.Puteai sa cumperi cu ridicare din showroom,din pacate de black friday,la cat de repede s-au epuizat produsele trebuia sa le pui in cos individual,pentru ca se epuizau foarte repede.Si eu am prins niste maruntisuri,gen mouse,cablu de date,produse pana in 50 de ron si a trebuit sa platesc transportul pentru ele :(

#6254
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,495
  • Înscris: 19.04.2009
Cel alb a venit resigilat, scos din showroom.
E ok, dar sistemul de fixare pentru securitate i-a cam scos din cromul de pe rama superioara...

#6255
Eagle Raider

Eagle Raider

    try

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,959
  • Înscris: 29.04.2006
doar unu vinzi din cele 4(patru)? :D

#6256
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,495
  • Înscris: 19.04.2009

View PostEagle Raider, on 04 decembrie 2014 - 20:24, said:

doar unu vinzi din cele 4(patru)? Posted Image
unul vand, nu e al meu. 4 sunt in total ( unul al meu, restul terti ). Eu doar l-am postat pe cel in plus, bineinteles, am si eu comisionul meu :harhar:

#6257
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Avand in vedere ca a trecut si acest black friday, consider necesara inchiderea acestui subiect, plin cu zeci de pagini de off-topic.
Ne vedem cu bine la anul, sa vanam preturile cele mai bune si sa-i ofticam pe cei care ne injura ca avem creierul spalat si ca punem botul la asa-zisele "oferte", doar ca, pentru ei strugurii sunt acri!
Au revoir! Posted Image

Edited by ripper, 04 December 2014 - 22:01.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate