Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

V.B.I - Malul Mierii

- - - - -
  • Please log in to reply
200 replies to this topic

#199
adinaionica

adinaionica

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 17.03.2017
Buna. De Malva ce parere aveti? e cineva interesat pe aici? in r3 nu am mai prins apartament,mai au unul dar e scump rau.
oricum la vanzari, numai vrajeala, daca ii iei la bani marunti evita raspunsul, mi se pare dubios..Posted Image

#200
soacrata

soacrata

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.07.2017
Hop si eu!
vad ca nu prea raspund r3-istii pe aici. am cumparat si eu un apartament in r3 si ma intereseaza daca mai am vecini.
mai sunt noutati? vad ca blocu e gata de multa vreme dar se cacaie cu actele, sau macar asa spun ei.
am vazut ca a aparut si o cocioaba de lemn langa bloc unde o sa fie gunoil de la toate blocurile.
o fi coincidenta ca a aparut iar la vanzare apartamentul din coltul blocului? Posted Image
o fi fost apartamentul lu Vasile asta si si-a dat seama ca nu e prea ok Posted Image Posted Image
Hai,mai dati si voi o veste.

View Postadinaionica, on 11 aprilie 2017 - 09:54, said:

Buna. De Malva ce parere aveti? e cineva interesat pe aici? in r3 nu am mai prins apartament,mai au unul dar e scump rau.
oricum la vanzari, numai vrajeala, daca ii iei la bani marunti evita raspunsul, mi se pare dubios..Posted Image
hai Adina, tocmai s-a eliberat un apartament.  Posted Image
ai luat ceva in Malva?

#201
adinaionica

adinaionica

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 17.03.2017

View Postsoacrata, on 18 iulie 2017 - 15:38, said:

Hop si eu!
vad ca nu prea raspund r3-istii pe aici. am cumparat si eu un apartament in r3 si ma intereseaza daca mai am vecini.
mai sunt noutati? vad ca blocu e gata de multa vreme dar se cacaie cu actele, sau macar asa spun ei.
am vazut ca a aparut si o cocioaba de lemn langa bloc unde o sa fie gunoil de la toate blocurile.
o fi coincidenta ca a aparut iar la vanzare apartamentul din coltul blocului? Posted Image
o fi fost apartamentul lu Vasile asta si si-a dat seama ca nu e prea ok Posted Image Posted Image
Hai,mai dati si voi o veste.


hai Adina, tocmai s-a eliberat un apartament.  Posted Image
ai luat ceva in Malva?
Buna,
Din fericire pentru mine, nu mai e cazul, am gasit o casuta in zona, pe care ma chinui sa o renovez.
Cred ca trebuie sa puna sotul un rinichi la bataie, ca am cam terminat banii, dar asta e.
Probabil ca ceilalti sunt pe vreun grup de Facebook, ai vazut, nici mie nu mi-a raspuns nimeni.
O zi faina!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate